СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування ектоморфів


Всім відомо, що існує кілька типів статури і обміну речовин у людини. Але на просторах інтернету мало інформації як тренуватися кожному з цих типів статури. Розглядаючи Бодібілдинг, найскладніше з набором маси належить ектоморфам. Ектоморф - тип статури, при я кому спостерігаються довгі худі кінцівки, зі слабо розвиненими м'язами. Дуже часто ці люди отримують переломи кісток через крихкість. Мінімальний рівень жиру робить їх рельєфними, але худими. Як же накачати велику м'язову масу таким людям?

тренування ектоморфів

Основними моментами в побудові тренувань повинен бути нахил на силові і базові вправи. Кількість підходів має бути невеликою (2-3), а кількість повторень не більше 5-6 разів. У зв'язку з крихкістю суглобів і можливістю отримання травм, вага повинна підбиратися дуже грамотно і не викликати будь-яких больових відчуттів при повтореннях. Але ваги повинні бути для тренуючого все ж важкими.

Відновлювальний період у ектоморфа набагато триваліший, ніж у інших типів статури. Тому час відпочинку між підходами має бути вище (2-3 хв). Тренування не повинно перевищувати 1,5 год за часом і супроводжуватися прийомом комплексів спортивного харчування типу BCAA.

Слід пам'ятати, що виконання вправ в тренажерах не приносить великого ефекту, а використовувати вільні ваги в програмі тренувань ектоморфа обов'язково.

Що ж стосується основної частини побудови красивої фігури, а саме харчування атлета, тут все просто. Велика кількість калорій вітається і навіть необхідна. Найчастіше ектоморфи не можуть приймати велику кількість їжі. Але для цього завжди є гейнери, протеїни та інші добавки, які можна випити. Якщо ви ектоморф, ви завжди повинні їсти, процеси голодування не для вас. А також забудьте про виснажливі кардіо навантаження. Для вас бігова доріжка - лише засіб зігрітися перед основним тренуванням.

Прийом анаболічних стероїдів для ектоморфів цілком може допомогти, але не стати панацеєю. Все одно велика частина набраної ваги у такого типу статури швидко йде. Тому стероїди слід приймати лише в малих дозах і лише для поліпшення харчування, обміну речовин, додавання силових. Є один жирний плюс для ектоморфів, при наборі маси фігури даного типу завжди сухі і привабливі. Вони будуть виглядати краще своїх побратимів з іншими типами фігур. Тому не варто засмучуватися якщо ви худий і не можете набрати вагу, з часом все буде відмінно, головне не опускати руки і рухатися тільки вперед.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації