СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ7 способів зробити свої тренування більш ефективними


Якщо ви не є професійним спортсменом, знайти час для щоденних занять не зовсім легко, тому час, проведений в тренажерному залі ви повинні використовувати максимально. Не потрібно проводити в тренажерному залі години безперервно, щоб отримати результат, ось сім способів, як можна зробити ваші тренування більш ефективними.


1. Тримайте тренування короткими і зосередженими


Ви можете захотіти зробити довгі тренування, але є вагомі причини зберегти ваші тренування короткими і цілеспрямованими. Більш короткі тренування дозволяють виконувати вправи з високою інтенсивністю, і такі тренування, скоріше за все, ви не будете пропускати. Адже легше виділити на тренування 30-45 хвилин, ніж витратити 2 години. Якщо ви розробляєте тренування для повсякденного життя близько 45 хвилин, додати пару днів інтервальних тренувань, щоб урізноманітнити свою рутину.

Але якщо ви зробите короткі, регулярні, якісні тренування, то вони допоможуть вам побудувати міцний фундамент вашого успіху.


2. Перебування гідротірованним


Вирішальне значення для ефективного навчання є достатня кількість води. Навіть невелике зневоднення може зробити ваші тренування менш комфортними і можуть зменшити продуктивність.

Хоча точна кількість води, яку потребує організм може змінюватись в залежності від маси тіла, рівня фізичної підготовки та різних факторів навколишнього середовища, гарне правило полягає в тому, щоб випивати 1 склянку води через кожні двадцять-тридцять хвилин під час фізичних вправ. Кращий спосіб визначити ваші потреби у воді під час виконання вправи, це зважуватися до і після фізичних вправ і заповнювати втрату рідини.


3. Комплекси вправ


Якщо ви слідуєте рекомендаціям і хочете зробити свої тренування коротшими і більш цілеспрямованими, але хочете додати в свій план і звичайні силові тренування, то тоді включайте в такі тренування багато суглобні вправи, які задіють кілька груп м'язів. Такі вправи більш точно імітують реальні рухи в житті і корисні у навчанні для більшості видів спорту.

Для того щоб зробити комплекс вправ, вам доведеться відмовитися від тренажерів і включати більше вільних ваг, гир і ваги власного тіла. Якщо ви не використовували вільні ваги, важливо почати використовувати їх під досвідченим керівництвом тренера.


4. Більш важкі ваги


Для того, щоб отримати максимальну віддачу від силового тренування, важливо правильно підібрати ваги. Скільки ваги ви повинні піднімати? Це буде залежати від вашого рівня фізичної підготовки, але в цілому, якщо ви робите більше, ніж десять повторень даної ваги, ви можете збільшити вагу, яку піднімаєте. Ця рекомендація не є обов'язковою для новачка. Якщо ви виконуєте абсолютно нові фізичні вправи і силове тренування, то кілька тижнів можна не міняти вагу (15-20 повторень легкої ваги), поки ваші суглоби і м'язи звикають до напруги підйому ваги.

Але як тільки у вас є трохи досвіду, щоб зробити тренування насправді корисними, збільште вагу і зменшуйте кількість повторень.


5. Робити це із задоволенням


Якщо ви не можете сказати, що ви насолоджуєтеся своїми тренуваннями, найімовірніше ви не досягнете гарних результатів. Для того, щоб зробити тренування ефективними, ви повинні зробити їх цікавими чи знайти дуже вагому причину зробити це. Якщо ви збираєтеся йти на тренування тільки тому що це "треба" зробити, або відчуваєте себе винуватим, якщо ви пропустите тренування, прийняти більш глибокий погляд на деякі з переваг, які ви отримуєте від фізичних вправ. Спробуйте скласти список, як ви відчуваєте себе після того, як ви займаєтеся спортом і те, що регулярні тренування дозволяють зробити більш легко.

Замість того, щоб зосередитися на даних трекерів, повтореннях, калоріях, кілометрах, днях –трохи подумати і змінити своє ставлення до фізичних вправ. Відпустіть дані і почніть звертати увагу на те, як ви відчуваєте себе фізично, розумово, емоційно. Зверніть увагу на те, наскільки простіше виконувати щоденні завдання, коли ви відчуваєте себе здоровим і сильним. Зверніть увагу на те, як щоденна активність впливає на рівень стресу, ваше дихання, впевненість в собі і вашу поставу. При підключенні точки між регулярною фізичною звичкою і щось більш фундаментальним для вашого психічного та емоційного стану, ви можете виявити , що причина, з якої ви тренуєтеся має дуже мало спільного з числами.


6. Що може бути простіше


Тренування стають ефективними, коли вони прості, послідовні і легко здійснимі в будь-який час і в будь-якому місці. З цієї причини силові тренування є відмінним варіантом. Важко знайти хороший привід, щоб пропустити тренування, коли все, що потрібно, це трохи вільного простору і, можливо, набір гантелей або сходовий проліт.


7. Трохи різноманітності


Уникайте фітнес нудьги і одноманітності, зберігайте ваші тренування свіжими і новими. Змінюйте процедуру, принаймні, кожні 2-3 місяці, щоб тримати її психічно стимулюючою, так і фізично ефективною. Роблячи те саме знову і знову, в кінцевому підсумку це може призвести до фітнес плато. Ви можете відчувати, як ніби ви працюєте все важче і отримуєте менше результатів.

При зміні типу тренувань або вправ, які ви робите, буде задіяно нові м'язи і в основному повторно завантажуватиме нервову систему і стимулюватимете новий ріст м'язів, покращуватиме баланс, спритність і координацію рухів. Іншу величезну користь такі зміни у фітнес рутині принесуть вашій фізичній формі, ви вбережете себе від травм і болю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації