СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОсобливості тренувань для мезоморфів


Мезоморф - це тип чоловічої статури, який відрізняється від інших типів фігур довгим торсом, широкими і потужними грудьми, мускулистим і сильним тілом від природи. Мезоморф з легкістю набирає м'язову масу і збільшує силові показники при правильній організації тренувань.
Мезоморфу корисні тренування зі швидким виконанням вправ з великою вагою. Результати спортсменів залежать від різноманітності вправ і якості їх виконання.

Тренуючи ноги (квадріцепси), мезоморф, повинен спершу добре розігрітися, а потім починати тренування з присідань, після них виконати Гак-присідання або жим ніг, а вже завершувати опрацювання квадріцепсів треба розгинанням/згинанням ніг на тренажері.

Задня поверхня стегна тренується аналогічно. Починати треба з тяги з прямими ногами, а завершувати тренування "формувальною вправою", наприклад згинанням ніг стоячи.
Тренування гомілки треба починати з вправи підйоми на носки стоячи, а завершувати жимом з невеликою вагою в тренажері для жиму ніг.

Мезоморф потребує широкої різноманітності вправ і постійних змін в режимі тренувань, наприклад, кількості повторень і підходів, робочої ваги, методик виконання вправ, інтенсивності, відпочинку і кількості тренувальних днів.

Для мезоморфа оптимальними будуть 3-4 тижні інтенсивних тренувань, на зміну яким прийдуть 1-2 тижні легких занять. Таке чергування допоможе мезоморфу постійно нарощувати м'язову масу і збільшувати силові показники.

Мезоморфу для росту м'язової маси необхідно отримувати в день, як мінімум 2 грами протеїну на кілограм ваги, а також вживати на високому рівні вуглеводи. Якщо спортсмен хоче збільшити свої силові показники, то йому слід збільшити споживання протеїну і жиру в раціоні харчування.
Коли мезоморф прагне до побудови м'язів, то інтенсивні аеробні заняття (наприклад, біг) мають бути мінімальними.

Біг можна замінювати заняттями на степпері або велосипеді, але сильно ними не захоплюйтеся. Три рази в тиждень по 25-30 хвилин занять - оптимальний варіант для мезоморфа. Розігрівайтеся 5 хвилин, інтенсивно працюйте 15-20 і остигайте на тренажері 5 хвилин. Мезоморф повинен пам'ятати, що необхідно зберігати режим роботи серця в робочому діапазоні. Для того, щоб визначити свій діапазон, необхідно відняти свій вік з 220 і помножити на 0,6 і 0,8.

Спортсмени із статурою мезоморф домагаються добрих результатів за короткий проміжок часу. Але, пам'ятайте, що інтенсивний тренінг - це добре, але з перервами, інакше існує вірогідність перетренуватися або травмуватися.

Мезоморфам вимагається уважно відноситися до тренувань і харчування, які сприятимуть максимальному розкриттю вашого потенціалу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації