СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке гейнер


Якщо говорити про гейнери, то гейнер - це така харчова добавка. Слово гейнер прийшло з англійської мови, слово "gain" переводиться як збільшення або приріст.

У бодібілдінгу слово гейнер, означає білково-вуглеводну суміш, яку винайшли спеціально для набирання ваги. Він дуже ефективний і краще всього, підходить час для його прийому, через півгодини після тренування. Цей час, деякі називають білково-вуглеводневе вікно. Прийом гейнера, саме в такий період часу дозволить максимально швидко,  відновити витрачені кілокалорії. Усі корисні речовини, що входять до складу гейнера, почнуть негайне відновлення рівня глікогену, і засвоєння білку значне, може, підвищиться.

Необхідно знати, деякі правила у виборі гейнера. Усі препарати, мають різний рівень вмісту протеїнів і вуглеводів, і перш ніж купити дорогий препарат, краще заздалегідь розібратися, що саме Вам необхідно:

Якщо Ви маєте худу статуру, і набираєте кожен кілограм дуже важко і довго, то гейнер, з дуже великим змістом вуглеводів саме те, що вам потрібне. Так само це відноситися до людей, які тренуються щодня. Ідеальним співвідношенням вуглеводів до білка буде 3 до 1.
Якщо пару кілограм дуже швидко з'являються і  надовго залишаються, то Вам підійде співвідношення 1 до 1 або 1 до 2.

Якщо Вам важко визначити до якої з категорій Ви відноситеся, то Вам краще просто подивитися на результат від прийому препарату. Результат буде видний всього через пару тижнів, якщо Ви помітили, що вага набирається за рахунок жирових відкладень, то вам слід зменшити співвідношення, а якщо ви помітили збільшення м'язової тканини, і відчуваєте прилив сил, то цей препарат вам підходить. Але бувають випадки, коли після тривалого прийому ефекту все одно не спостерігається, тоді вам слід замінити гейнер, де кількість  вуглеводів буде більше.

Як і у будь-якого препарату у гейнера є свої недоліки. На це слід звернути особливу увагу. Допустимо, існує ідеальний гейнер, в складі суміш вуглеводів і білків, які людина і так отримує із звичайної їжі. Але річ у тому, що цей показник залежить від декількох чинників: від нервової системи, від стану людини, від рівня фізичних навантажень. Далі помітимо, що усі гейнери розводять в молоці, соках або воді. І висока калорійність продукту, може викликати різноманітні розлади шлунку. Багато виробників в процесі виробництва додають різноманітні барвники, ароматизатори, харчові добавки і як наслідок - смак препарату змінюється. А наслідками, можуть стати різноманітні хвороби нирок, хоча, як такої шкоди від препарату, як і від звичайної газованої води. І природно не потрібно забувати про кількість гейнера.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації