СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно качатися


У цій статті ви дізнаєтеся одну з обов'язкових умов для успішного росту ваших м'язів! Без цього у вас не вийде довго прогресувати. Краще відразу рухатися в правильному напрямку. Все перевірив на собі, тому це чисто практичний і максимально робоча порада. Візьміть до обов'язкового застосування.

як правильно качатися

Дуже часто знайомі задають мені питання: «Як правильно качатися?». Відповідь на нього може затягнутися на кілька годин, так як укласти в голову людини навіть самі основні аспекти залізного спорту за один раз не вийде. Ускладнюється все тим, що це питання для кожного індивідуальне, адже у всіх нас різний вік, стать, тренованість, генетика. Сьогодні ми поговоримо про те, чому так важливо навчитися грамотно скорочувати м'язи, і чому без цього серйозний прогрес неможливий.
Здавалося б, взяв гантелі, починаєш їх тягати, а м'язи по любому будуть самі скорочуватися.

Нічого хитрого! Але не тут то було. При піднятті ваг, м'яз, який ми вирішили прокачати, може взагалі не отримати належного навантаження, якщо ми не навчилися його відчувати. Цей навик не менш важливий, ніж ведення свого тренувального щоденника. Зараз я поясню, що я маю на увазі.


Уміння абстрагуватися


Абстракція (від лат. abstractio — відволікання) – уміння не звертати уваги на фактори які відволікають від основного заняття. Іншими словами – це вміння зосереджуватися (концентруватися) на потрібних речах. Я навів це поняття не випадково. У спортивному залі (та і в житті взагалі) нас оточує безліч відволікаючих факторів. Це і дівчата, котрі граціозно виконують різні вправи, гучна музика, інші спортсмени, які чомусь поглядають у вашу сторону, тому тут дуже важлива максимальна психічна концентрація!

Вам потрібно уміти відчувати ваші м'язи, щоб розуміти, як саме потрібно докласти, те чи інше зусилля. Зазвичай ті м'язи, які атлет навчився грамотно скорочувати, при виконанні вправ, виглядають завжди більш розвиненими естетичними. Наприклад, професійний бодібілдер може з меншою вагою завантажити м'яз набагато сильніше, ніж новачок, тягаючи непосильні ваги. Де ж собака зарита секрет?

Дуже часта помилка новачків полягає в тому, що коли вони ще не навчилися правильній техніці виконання вправ, а так само грамотному скороченню своїх м'язових волокон, починають працювати з дуже важкими, для їх рівня підготовки, вагами. Вони не можуть нормально зосередитися на тому, як працює навантажений м'яз або м'язова група, так як зайняті тим, що намагаються не об…сь, якими завгодно способами, підняти непосильну вагу, використовуючи чітинг або неправильну техніку.


Як правильно накачатися


Вам треба зосередитися і думати про м'язи, над якими ви працюєте. Будь-який рух в нашому тілі починається з мозку, вірніше з електричних імпульсів, які він повідомляє, з допомогою нервової системи, нашим м'язам.

Думайте про те, як ваші м'язові волокна скорочуються, як м'яз стискається і збільшується в своєму обсязі, та й взагалі про те, який м'яз працює при виконанні тої чи іншої вправи. Краще візьміть трохи меншу вагу, але скорочуйте м'язи правильно! Так, щоб їх зводило від знемоги при піковому скороченні.

Найбільший бодібілдер, відомий Арнольд Шварценеггер, або як його називали «австрійський дуб», коли займався в залі, при виконанні кожного підходу, уявляв, що його м'язи роздуваються настільки, що ось-ось заповнять весь тренажерний зал!


Порада: Вам потрібно думати, що ви вже забили гол, перш ніж ви вдарите по м'ячу.
Візуалізуйте той образ, до якого ви прагнете.


Думай і рости


Є одна чудова методика, яку можна застосовувати, наприклад, перед сном. Виконуйте протягом 5-10 хвилин вправи з уявною вагою. Наприклад, якщо ви хочете навчитися відчувати ваші грудні м'язи, то ляжте на ліжко і уявіть, що в руках тримаєте гриф від штанги. Потім починайте виконувати жим лежачи і намагайтеся відчути, як скорочуються ваші грудні м'язи в кожній точці.

Після того, як до вас прийде розуміння того, як працює зв'язок «мозок-м'язи», ви зрозумієте як правильно качатися. Наш організм влаштований так, що робить звичкою те, що ми виконуємо протягом приблизно трьох тижнів. Він запам'ятає цей рух і те, як повинні працювати ваші м'язи.

Після цього ваші тренування стануть набагато продуктивнішими і результат вас приємно здивує. А ви правильно качаєтеся? Ця стаття вийшла не найбільша, але від цього вона не менш важлива, адже без цих азів в бодібілдингу хороших результатів досягти буде дуже важко. Краще відразу йти в правильному напрямку.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації