СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк швидко відновитися після тренування


Кожне тренування це ще один крок до успіху, але всі ваші зусилля були дійсно не марними, необхідно слідувати рекомендаціям не тільки правильних тренувань, але і якісного відновлення після них. Як швидко відновитися після тренування? Насправді, це не складно. Перше, що важливо виконати після тренування – це розтяжку.

Як швидко відновитися після тренування

Так, це ще один, додатковий набір вправ, але складність їх значно нижча, ніж заняття на тренажерах, біг або плавання, а ось для ваших м'язів це буде дуже корисно. До того ж, тільки після тренування ваше тіло максимально розігріте і підходить до розтяжки. Крім того, не забувайте і про кардіо-вправи, які допоможуть поліпшити кровообіг і розслабити м'язи.

Друге важливе правило кожного спортсмена – міцний і здоровий сон. І цей фактор впливає не тільки на ваш психологічний і емоційний стан, але і фізичний.
Прийом ванни або похід в сауну володіє безліччю позитивних якостей. Ванна допоможе вам позбутися від крепатури, розслабить вас і посприяє хорошому сну, а завдяки сауні покращиться кровообіг і будуть виводитися шкідливі речовини з організму. Але! Приймати ванну або відправлятися в сауну відразу ж після тренування категорично заборонено, це негативно позначиться на роботі серця і серцево-судинної системи.
Якщо вас все ще мучить питання, як швидко відновитися після тренування, згадайте про контрастний або просто холодний душ, який допоможе вам підбадьоритися і відновити сили після тренування.

Ще одним правилом є регулярність і помірність тренувань. Довести себе до виснаження, особливо новачкам, — абсолютно не складно. Але який це дасть результат? Ваші тренування повинні бути не частіше, ніж 2-3 рази на тиждень і бажано регулярно, з перервами день-два.

І наостанок варто згадати про техніку дихання. Це теж своєрідні вправи, які слід здійснювати перед сном. Повільно робіть вдихи і так само повільно видихайте, зосередившись на самому процесі, намагаючись разом з видихом виплеснути всю негативну енергію, втому і напруження.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації