СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурси на мінімальних дозуваннях


Незважаючи на загальну медичну безграмотність, побочки від стероїдів самі нагадають особливо сприйнятливим людям про те, що зайве - не означає хороше. Просто кидати в рот жменю таблеток, в надії, що більша кількість зведе нанівець факт недостатньої дієвості сучасних препаратів - це може собі дозволити тільки той, хто не замислюється про своє здоров'я. Адже стероїди в першу чергу небезпечні саме при наявності найпоширеніших захворювань 20 і 21-го сторіччя - онкологія (препарати сприяють росту існуючих пухлин), серцево-судинні захворювання (всі без винятку препарати, що підвищують на курсі рівень холестерину в організмі, причому самого шкідливого - ЛПНЩ і ЛПДНЩ) і захворювання печінки. Цей факт не часто з'являється в обговореннях стероїдної теми, оскільки більшість бодбілдерів це відносно молоді люди 20-35 років, а активно проявляти себе перераховані захворювання починають після 40-45.

курси на мінімальних дозуваннях

Тобто ми з'ясували, що перевищувати робоче дозування гормональних препаратів недоцільно, якщо ти хоч трохи піклується про здоров'я і довголіття.

Тепер розглянемо, які величини і від чого залежить вибір мінімального робочого дозування. За, знову-таки, людській логіці - чим менше потрібен результат, тим менше можна приймати дозування. Особливо часто таке чуєш від початківців, мовляв мені не треба м'язів, як у культуриста, значить, і дозування можна приймати менші. Це теж невірно. Бо з першого дня застосування анаболічних стероїдів, починається придушення організмом власного вироблення тестостерону. Всі поширені анаболічні стероїди, так чи інакше, копіюють дію чоловічого статевого гормону - тестостерону. І ось, коли власне виробництво припиняється, то виконувати роль гормону в організмі починають тільки надходячі з препаратами речовини.

Тому навіть початкові дозування препаратів, вже з 2-3 тижня повинні повністю замінити природну кількість гормону в організмі. А це вже від 200 мг тестостерону, або його еквівалента, що надходить з препаратами на тиждень. Потім повинна враховуватися причина, по якій ви приймаєте анаболіки. Якщо причина - це досягнення набагато більших, ніж ваші звичайні, результатів, то і дозування повинно не просто замінювати рівень власного гормону, але і робити кількість більшим, ніж у повсякденному житті. І тоді ми приходимо до того факту, що вже на 3 тижні курсу ваші дозування препаратів повинні бути еквівалентні 350-500 мг препарату тестостерону в тиждень.

Для прикладу, в 1 ампулі популярного препарату, що містить суміш ефірів тестостерону - в сустаноні-250, міститься 250 мг діючої речовини. Тобто, початкові дозування цього препарату, якщо він приймається поодинці, повинні на першому тижні бути не менше 250 мг в тиждень, а з другого-третього тижня - не менш 375-500 мг. Для цього не треба колоти 1,5 ампули і половину другої викидати. Досить колоти наступну ампулу на 4-5 день, а не на 7-ий.

Якщо ж ви використовуєте флакони з великою розфасовкою (як правило, по 10 мл у флаконі), то з ними і взагалі ніяких проблемнемає, коли себе стільки разів, скільки треба. Те ж саме стосується і для таблетованих препаратів, хоча їх ефективність зазвичай нижча, оскільки частина діючої речовини руйнується в печінці перед тим, як потрапить у кров і надасть терапевтичний вплив. З цієї причини і воліють досвідчені бодібілдери ін'єкційні форми препаратів (уколи), а не таблетки.

Для таблетованих препаратів розглянемо курс з найпопулярнішими препаратами з двома діючими речовинами: станазололом і метандієноном. Звичайне дозування в найбільш популярних препаратах, на сьогодні це 10 мг діючої речовини в 1 таблетці. Отже, для імітації власного рівня тестостерону, треба брати від 2-3 таблеток цих препаратів в день. А для отримання підвищеного анаболічного ефекту від 4 таблеток. З 2 го -3-го тижнів, до цих препаратів краще додати який-небудь ін'єкційний препарат, або збільшити дозування в 1,5-2 рази.

Ще один момент. Ви, напевно, вже звернули увагу, що ми називаємо не точну цифру, а діапазон рекомендованих дозувань. Чому? Тому, що дозування і ефект від препаратів залежать від безлічі сторонніх і не дуже, фактів: від ваги приймаючого (чим більше вага людини, тим більше препарату треба); від дотримання виробником технології виробництва і кількості інгредієнтів (складників препарату); від стану та індивідуальних особливостей функціонування організмів різних людей у різний час, у різних умовах життя і т. д.

Із-за відсутності масштабних офіційних і кваліфікованих досліджень по застосуванню стероїдів здоровими людьми, для цілей, не пов'язаних з лікуванням, всі точні рекомендації та цифри встановлюються для кожної окремої людини звичайним методом наукового тику - спробував-подивився, як подіяло-змінив, чи застосував! Тому і наведені такі приблизні цифри. Пробуйте і визначайте свої дозування, хоча і не забувайте, що велосипед вже винайдено. Швидше за все, ви будете застосовувати ті ж кількості і види препаратів, які застосовують мільйони людей у всьому світі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації