СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗачаття дитини під час курсу стероїдів


Багато спортсменів, які стали на шлях тренінгу з допомогою стероїдів, рано чи пізно приходять до думки про зачаття дитини. І тут виникають питання: чи можливе зачаття під час вживання стероїдів, чи позначиться це на здоров'ї і чи володіють стероїди побічними ефектами, які можуть зіпсувати генетику. Відразу хочеться сказати, що цей момент до кінця не вивчений, і в медицині існує багато різних думок. Зрозуміло одне – анаболіки не мають тератогенного ефекту, а значить, не можуть стати причиною утворень мутацій і каліцтв.


Рекомендації щодо зачаття під час курсу стероїдів


зачаття дитини під час курсу стероїдів

Безумовно, рекомендації повинен давати лікар, але існують певні загальновідомі правила, з якими повинен бути ознайомлений кожен, хто збирається займатися заплідненням. Потрібно пам'ятати, що стероїди посилюють синтез білка, впливаючи на міофібрильні волокна і елементи (актин і міозин, а також багато інших). Важкий тренінг сприяє тому, що організм швидше втомлюється, але і швидше відновлюється за допомогою анаболіків. Щоб організм був готовий до запліднення, потрібно дочекатися після курсової терапії і здійснювати зачаття під час відпочинку, коли все навантаження знижене.

Жінки, які приймають стероїди, повинні пам'ятати, що анаболіки спалюють певний відсоток жиру в організмі, тим самим посилюючи витривалість. Однак під час вагітності підвищений жировий прошарок – необхідна умова для виношування. Адже з допомогою жиру майбутній дитина (плід) виявляється захищений в утробі матері. До того ж з жиром накопичуються запасні речовини, вітаміни і корисні для життєдіяльності зародка елементи. Щоб вагітність протікала нормально з самого початку, необхідно очистити організм від анаболіків за три місяці до зачаття.

Анаболіки здатні впливати на гормональний фон, сприяти його перебудові. Вчені з'ясували, що організм жінки часто сам перешкоджає умові зародження хворої дитини. Якщо під час стероїдного курсу вам не вдається завагітніти, то це може говорити про те, що гормональний фон не підходить як для запліднення, так і для виношування плоду. Щоб зачати дитину, в організмі чоловіка має бути достатня кількість тестостерону, а у жінки – естрогену. Анаболіки не призводять до генетичних патологій, але здатні похитнути гормональний фон і співвідношення репродуктивних гормонів в організмі майбутніх батьків.


Цікаві факти про зачаття і стероїди


1. Анаболіки, навіть якщо вони довго застосовуються, не позначаються на фертильності жінки, тобто на здатності зачати і народити дитину. У молодих спортсменок здатність до зачаття відновлюється після стероїдів за кілька місяців. Якщо ви хочете зачати дитину, припиніть застосовувати препарати за 3-5 місяців. Цього часу вистачить, щоб очистити організм від токсинів.

2. Якщо ж жінка під час зачаття знаходиться на стероїдному курсі, то необхідно проходити консультацію лікаря на предмет можливого викиду або вне маточного запліднення.

3. По своєму впливу стероїди схожі з гормональними контрацептивами.

4. Анаболіки можуть порушити бактеріальну флору – часом це перешкоджає зачаттю дитини.

5. Анаболіки впливають на метаболізм, але не здатні порушити ДНК.

6. Деякі курси знижують активність сперматозоїдів. Є навіть такі курси, які роблять сперму абсолютно стерильною, що призводить до неможливості зачати дитину.

7. На якість сперми впливає тривалість курсу, дозування, побічні ефекти, харчування спортсмена.

8. Деякі препарати здатні блокувати сперматозоїдів.

9. Як правило, особливо у віці до 40 років, у чоловіків репродуктивні функції відновлюються дуже швидко. Якщо відновлення не відбувається, потрібно звернутися за медикаментозним лікуванням до лікаря.

10. Більше всіх пригнічують дітородні функції тренаболон і оксиметанол.


Важливо знати! Стероїди ніяк не впливають на здоров'я дитини, але планувати зачаття під час стероїдного курсу не потрібно.


Порада: щоб зачати дитину, завершіть стероїдний курс, в період відпочинку дотримуйтесь здорового харчування, підтримуйте рівень тестостерону, відвідуйте сауну і проводьте очищення сечогінними чаями. Знизьте фізичні навантаження до помірної кількості. Проводьте зачаття через 3 місяці після прийняття стероїдів. Обоє батьків повинні дотримуватися здорового способу життя, нормалізувати харчування і проводити час на повітрі. Під час відпочинку після курсу важливо відновити функції печінки і нирок, провести загальну чистку організму під наглядом грамотного фахівця.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації