СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна зачати дитину на курсі?


Даних, які свідчать про вплив анаболічних стероїдів на здоров'я майбутньої дитини, немає навіть в анотації до препаратів. Так що вплинути на здоров'я майбутньої дитини стероїди не можуть, так думає більшість. Єдине, на що стероїди можуть вплинути, і це відповідь на друге питання даної теми - це на саму здатність зачаття (вагітності). У жінок вагітність виникає і протікає за строго визначених рівнях гормонів та їх кількісно-пропорційних співвідношень. Причому при різних термінах і стадіях вагітності ці кількості і співвідношення розрізняються і повинні перебувати в межах норм. Тому повноцінно зачати і виносити дитину, жінка, яка приймає стероїди, не зможе.


Чи можна зачати дитину на курсі

У чоловіків прийом препаратів викликає зниження природних всіх рівнів гормонів, які відповідають за якісний і кількісний склад сперматозоїдів і самої сперми. Як наслідок, кількість сперматозоїдів на курсі анаболічних стероїдів знижується майже до нуля. Чим вище дозування і довший час прийому препаратів, тим відчутніше зниження. Але! Так як кількість майже на нулі, передбачає певну кількість активних сперматозоїдів (одиниці в полі зору мікроскопа), то говорити про 100% захист від зачаття не можна. Поки живий хоч один, вірогідність зачаття зберігається, хоча відсоток ймовірності вкрай низький.

Тому, я б не радив зачинати дитину на курсі, і навіть після. Краще, дайте своєму організму відновитись, хоча би 6 місяців чи більше. Щоб ваша сперма була, якісною, і не було ніякого генетичного збою, ви ж хочете мати здорову дитину? Тому не ризикуйте і не випробовуйте долю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації