СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧому інколи немає приросту на курсі?


Нерідко на форумах сайтів в темах по фармакології миготять скарги користувачів на однакову проблему. Коротко її можна описати так. На одному і тому ж препараті проводяться 2 курси. На першому набирається, наприклад, 6 кг, а на другому - майже нічого. І від цього нічого через пару тижнів залишаються і зовсім крихти. Не мудруючи лукаво, починаючий користувач звинувачує продавця фармакології в тому, що йому в другий раз продали пустишку, неробочий препарат, підробку. Так що ж відбувається насправді?

Чому інколи немає приросту на курсі

А насправді причин виникнення такої ситуації кілька. Якщо ви дотримуєтеся 3 основних правил: своєчасно і правильно харчуєтеся, тренуєтеся і відпочиваєте між тренуваннями (включаючи достатній сон), то при порівнянні результатів від різних курсів потрібно враховувати, що максимальна віддача від застосування будь-якого препарату може бути отримана тільки в чистому організмі. В організмі, в якому роботу т. н. гормональної дуги регулює сам організм. Де підвищений рівень тестостерону - це новинка, на яку організм ще не навчився реагувати і, отже, не навчився придушувати. Саме боротьба організму з аномально підвищеним рівнем тестостерону в результаті прийому препаратів і викликає падіння результатів від початку курсу до його закінчення, а так само від першого курсу до другого, третього і т. д.

Здавалося б давай організму відпочинок від препаратів, достатній для відновлення власних рівнів гормонів і їх пропорцій і починай новий курс?! Але тут теж є проблема. Найдієвіші і популярні препарати, наприклад ефіри тестостерону, роблять свій вплив ще не менше місяця після останньої ін'єкції. Потім організм починає реагувати на припинення надходження тестостерону ззовні. Це теж займає кілька тижнів. Повне відновлення завершується лише через кілька місяців. Звичайно ж, за такий час (3-6 місяців) ви втратите майже все, що зуміли набрати з препаратами.

Варіант з таблетованими препаратами теж не знімає проблему, оскільки різка відміна прийому зовсім не в терапевтичних дозах препаратів, викликає таку ж різку реакцію з боку припинення вироблення власного гормону, організмом. Як наслідок падіння результатів відбувається швидше, а побічні ефекти сильніші.

З досвідом приходять схеми розподілу курсів у році, на які впливають і цілі займаючого, і його можливості, і його характер. Тому й існує різниця між досвідченим качком і початківцем. Тому і нібито падають результати від курсу до курсу у тих, хто не дає достатнього часу організму для відновлення, але при цьому хоче однакової віддачі
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації