СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк сильно підвищується рівень тестостерону на курсі


Будь-який препарат, що містить синтетичний аналог тестостерону, підвищує рівень тестостерону в організмі і запускає відповідні реакції організму. Перевищення, яке серйозно відіб'ється на ваших результатах це підвищення рівня відносно норми в рази (більше, ніж у 3-10 разів, в залежності від того, які цілі ви переслідуєте), а не на 10-50%. Мале (до 2 разів) перевищення рівня тестостерону над нормою, при недавно почавшомсяму курсі (1-2 тижні), показує, що або організм погано сприймає препарат (з різних причин від генетичних, до малого відпочинку від попереднього курсу, або перехід на слабкі стероїди), або у вас малі дозування.

Як сильно підвищується рівень тестостерону на курсі

Щоб побачити це в аналізах, то для початку непогано дізнатися ваші норми перед курсом. Оптимальні значення для вашої статі і віку зазначаються в результатах аналізів у цій же роздруківці. Якщо вам їх не вказали, то нагадайте про це і попросіть вказати, так, як в різних лабораторіях може використовуватися різне обладнання з розрізненою технологією виявлення, точністю і калібруванням обладнання. Тому для кожної лабораторії в результатах аналізів вказуються 2 значення - норми для якого віку та статі пацієнтів, а так само, отримані в результаті аналізу. Після початку курсу ви побачите зміни значень основних гормонів, щодо ваших первісних.

Як правило, для ефірів тестостерону: підвищується рівень тестостерону (відразу ж), естрадіолу (трохи пізніше, коли кількість тестостерону в організмі вже сильно перевищує норму). Кількість само впливає на вироблення власного (ендогенного) тестостерону гормонів (ЛГ, ФСГ) зменшуються майже до нульових значень, так як власна виробітка на курсі пригнічується. Швидкість і величина змін залежить від дозувань препаратів, їх виду, стадії курсу, чуйності організму і т. д. Наприклад, від прийому малих доз таблетованих, що не піддаються ароматизації препаратів (пари таблеток оксандролону), ви зможете побачити пригнічення (зменшення) рівня ФСГ і ЛГ, але при цьому не побачите підвищеного рівня естрадіолу і тестостерону. Так як 2 таблетки оксандролону, прийняті протягом дня, по-перше, не викликають сильного підвищення рівня тестостерону, а по-друге, до ранку наступного дня (аналізи робляться на голодний шлунок, вранці, після 8-годинного голодування) будуть більш, ніж наполовину виведені з організму. А підвищеного естрадіолу не буде , так, як оксандролон не ароматизується. Так само, після 4-6 тижнів прийому препаратів, при підвищеному в рази рівню загального тестостерону, швидше за все, буде недостатній рівень вільного тестостерону, так, як після 1,5 місяців прийому доз 500 мг тестостерону в тиждень вже буде підвищений вміст в крові ГЗСС (глобуліну, що зв'язує статеві гормони), підвищення рівня якого, є одним із заходів організму, перешкоджати сильному збільшенню рівня тестостерону.

Для тих, хто не може, або не хоче робити аналізи, можемо порадити лише ваги, сантиметрову стрічку і докладні записи, які хоч якось допоможуть аналізувати зміни у вашому організмі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації