СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо робити, якщо захворів на курсі


Чим би ви не захворіли - легкою формою застуди, чи важким і довготривалим нездужанням, будь-який лікар категорично порадить вам припинити всякі тренування до одужання. Навіть якщо вам плювати на наукові дані про те, що тренування - це стрес, який послаблює захисні сили організму (імунітет), а стероїди, втручаючись в роботу гормональної системи, цей процес посилюють, то навіть у цьому випадку ви повинні усвідомлювати, що ніяких напружених тренувань не може бути, якщо у вас температура, болить голова, кашель, соплі і т. д. Само собою, що викластися на тренуванні в такому стані ви не зможете.

А якщо немає напружених тренувань, то навіщо напихати себе стероїдами, до того ж знаючи, що найбільша віддача від стероїдного курсу спостерігається в лічені тижні після його початку? Так що, якщо ви захворіли на першому тижні 6-ти тижневого курсу, чи курс тривалий (від 12 тижнів), то є сенс відкласти прийом препаратів до одужання.

Якщо з початку курсу минуло вже два тижні, то вам не пощастило і припиняти рано і продовжувати безглуздо. Орієнтуйтеся на тяжкість захворювання. Якщо серйозно захворіли, краще курс припинити і почати через 2-3 тижні після повного одужання.

Якщо ж ваш курс закінчується, або хоча б перевалив за середину, а ви захворіли, то вам і карти в руки закінчуйте його.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації