СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖироспалюючі курси


Чи спалюють стероїди жир? Які препарати краще використовувати при жироспалюванні?
Почнемо з відповіді на перше запитання, оскільки це допоможе нам відразу відкинути багато інших. Відповідь - НІ! Ніякі анаболічні стероїди не спалюють жир. Більш того - на переважній кількості стероїдів ви отримуєте, крім бажаної м'язової маси, ще й небажану затримуючу воду. І також підшкірний жир, який неминуче накопичується при надмірному харчуванні, яке повинно супроводжувати будь-який курс призначений для росту маси.

Жироспалюючі курси

Далі - більше. Ніякі препарати для так званої ПКТ (після курсової терапії), так само нічого не спалюють. Ні мастеролон (торгова назва -- провірон та ін), ні кленбутерол, призначені спеціально для схуднення аптечні засоби (наприклад, метформін) нічого не спалюють без обмежень у харчуванні. Допомагають спалювати жир тільки дійсно шкідливі для організму речовини, що викликають сильну залежність і серйозні побічні ефекти і не відносяться до стероїдів. Ми отримуємо енергію з їжі, а витрачаються калорії, крім обслуговування життєдіяльності (робота мозку, дихання, серцебиття і т. д.), або на рухи, або на психічну і розумову діяльність. Тому худнуть люди при обмеженні калорійності харчування нижче рівня денних енерговитрат.


А енерговитрати можна підвищити тільки за допомогою:


1. фізичної діяльності (робота, тренування і т. д.)
2.1 вкрай небажаної психічної діяльності (небажаної тому, що так як психичічна діяльність - це переживання, а вони - це стрес, який веде до гіпертонії та інших серцево-судинних захворювань
3. при напруженій розумовій роботі.


Єдина користь від прийому стероїдів при схудненні -захист м'язів від надмірного зменшення при обмежуючих дієтах. Це так само стосується таких жироспалювачів, як : кленбутерол та гормону росту.

Частково, міфи про жироспалюючі ефекти стероїдів засновані на тому, що билдерами, існуючі стероїди умовно діляться на препарати для сушіння і препарати для маси. Для маси - затримують воду і надають вам запливший вид, а для сушіння - затримують воду набагато слабше і використовуються на перед тренувальному етапі дієти і тренувань.
Так що вчіться правильно харчуватися, а не шукайте – що б це вколоти, щоб схуднути.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації