СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно поєднувати стероїди


Люди закидувались стероїдами з самого початку стероїдної гри. Для людей, що вживають стероїди не потрібно багато часу, щоб зрозуміти, що поєднання різних стероїдів може погіршити результати їх прийому. Практично синергетичний ефект полягає в тому, що навіть при прийомі невеликої кількості міліграмів стероїдів, ви отримуєте найбільший ефект.

Є кілька причин для поєднання стероїдів. Деякі можуть сказати, що стак стероїдів неминучий, так як тестостерон, на думку багатьох (не зовсім невірна), сприймається як суспензія тестостерону, яка повинна бути для того, щоб замінити вироблення ендогенного біологічного тестостерону, яка зупиняється під час прийому стероїдів. Таким чином, будь-яка інша добавка будь-якого іншого стероїду створить таким чином «стак». Хоча це і правда, це далеко не все. Було виявлено, що стак стероїдів збільшує результати. Наприклад, вважається, що 500 мг тестостерону в поєднанні з 500 мг дека дураболіну, принесе більше користі, ніж 1000 мг тестостерону. Чому? Простіше простого, дека могутніша тестостерону, таким чином, придбана користь більша. Хоча в цьому і є сенс, але хіба це все? Якщо справа тільки в цьому, то, як можна грамотно сформувати стероїдний стак за принципом переваг «2+2=5», скорочуючи при цьому можливі побічні ефекти?

Для того щоб вирішити це, я думаю, спочатку треба зробити крок назад і розглянути різні похідні стероїдів від 3 основних стероїдів, як вони відрізняються і як поєднувати їх з розумом, для отримання максимальних переваг і зменшення побічних ефектів.


Стероїдні основи


Як правильно поєднувати стероїди

Тестостерон – першими в списку будуть стероїди на основі тестостерону. Прикладами деяких з них можуть послугувати Діанабол (D-bol), Тестостерон, Еквіпойз (Болденон), T-bol. Основою всіх цих стероїдів є тестостерон. Практично всі вони, як і тестостерон, ароматизуються в естроген в тій чи іншій мірі. Треба брати це до уваги при прийомі тестостеронових стероїдів під час стака, щоб спланувати запобігання/управління побічними ефектами, використовуючи інгібітори ароматази для управління естрогеном.

19-нор (нандролон деканоат) – В основі всіх цих стероїдів – 19-нор тестостерон. Ця невелика група в основному складається з нандролону і тренболону з різними ефірами. Як вже було сказано, ці стероїди – прогестини, схожі з рецепторами прогестерону, а так само, як передбачається, збільшують пролактин. Що також потрібно пам'ятати: агоніст дофамінового рецептора повинен завжди бути під рукою, для того щоб контролювати пролактин. Ці стероїди в малій мірі (якщо взагалі) ароматизуються в естроген. Що, тим не менш, не означає, що вони не впливають на рівні естрогену. Непрямими методами було доведено, що нандролон збільшує прояв ароматази і, отже, рівні Е2 (естрадіолу); тренболон , схожий на звіра, з безліччю унікальних властивостей, може бути частиною стака в поєднанні з експериментальними стероїдами.

Дигідротестостерон (ДГТ) – ці стероїди в основі мають ДГТ. Вони взагалі не ароматизуються в естроген. Первинний аспект, пов'язаний зі стероїдами на основі ДГТ, проявляється у тих чоловіків, які схильні до облисіння. ДГТ це андроген, який в першу чергу асоціюється з втратою волосся, введення стероїдів на основі ДГТ може призвести до такого побічного ефекту. Існує кілька способів боротьби з цим явищем, таких як місцеві анти андрогени, спіронолактон і Нізорал шампунь. Приклади стероїдів, на основі ДГТ: вінстрол, прімоболан, анавар, мастерон і кілька інших.

Отже, тепер ми знайомі з 3 різними стероїдними основами, але яке це має значення для початку стака? Як отримати і використовувати цю інформацію для ефективного стака? Думаю найкращий спосіб наблизитися до вирішення цих питань – розгляд курсів стероїдів з самого початку з додаванням наступних курсів, щоб зрозуміти, як ми можемо застосовувати і використовувати цю інформацію, щоб придумати кілька ефективних комбінацій стака стероїдів.

Багато (включаючи мене) вважають, що перший курс повинен бути сольний курс тестостерону. На це є багато причин, деякі я опишу, бо вважаю, що це розумний вибір курсу. По-перше, тестостерон це гормон, який виробляється ендогенно. Наведене тестування екзогенності (екзогенний тест), буде виконувати ті ж функції, що й ендогенний тестостерон. У нашому організмі вже є такий гормон, використовуючи його при першому стаку, ми просто збільшуємо кількість наявного тестостерону. Цей стероїд вважається батьком усіх стероїдів і основою всіх стероїдних стаків. У першу чергу, з вищезазначених причин; організму він необхідний, коли ми приймаємо стероїди, наш організм перестає його виробляти, є сенс вводити мінімум тестостерону, щоб заповнити його нестачу в організмі.

Тестостерон також ароматизується (як і всі стероїди на основі тестостерону) в естроген щоб уникнути хворобливих і неприємних побічних ефектів. Продовжуючи, ви зрозумієте, що наявність безлічі побічних ефектів, які потрібно усувати, не применшує важливості регулювання рівня естрогену. Нам потрібно зрозуміти, як правильно регулювати рівень естрогену в організмі, чим швидше ми це зробимо, тим краще буде для нас. Це не тільки ключ до регулювання побічних ефектів, пов'язаних безпосередньо з Е2, але і ключ до управління «ефектами» створеними стероїдами на інших засадах. Додатково до всього, тестостерон не тільки простий, але і дуже ефективний стероїд. Він діє і діє відмінно. Отже, підбиваючи підсумки, він буде основою для всіх наступних стаків, так як він ефективний, так як він потрібен організму і так як регулювання його побічних ефектів має вирішальне значення, то є сенс приймати тестостерон під час першого курсу. Так само, є сенс брати тільки його, щоб оцінити його вплив на наш організм і ефективно оцінити вплив додавання інших стероїдів у поєднанні з тестостероном на побудову м'язів.

Таким чином, ви запустили свій перший курс, скажімо в дозуванні 500 мг у тиждень. Ви регулюєте Е2 під час курсу беручи інгібітори ароматази, такі як Екземестан і аримідекс. Разом з ІА ви приймаєте Хоріонічний гонадотропін у малих дозах протягом всього курсу. Ви зробили відповідний тромбокрит (скажімо нолвадекс і кломід) в належний час і відновлення проходить добре. Ваші дієта і тренування були в тему, ви добре додаєте, керуєте побічними ефектами, і відновлення проходить добре. Все це повинно бути підтверджено аналізами крові. Аналіз крові перед курсом визначає вихідні цифри (дані), аналіз крові на середині курсу для визначення належного регулювання Е2, та аналіз після курсу покаже відновлення функції фактора росту гептоцитів. Так що для наступного курсу? Ви зачекали необхідний час і ретельно розглянули ваші варіанти. Ви можете ще раз протестувати курс, що нормально. Може злегка збільшити дозування, а можете дотримуватися такого ж. Можете приймати прерорально dbol перші 4-6 тижнів, щоб підхльоснути тривалість курсу. Все це добре, розумно.

Розглядаючи свій перший стероїдний стак, я б глянув на 2 стероїдні основи і вибрав одну з них. У вас в стаку будуть стероїди на основі тестостерону у вигляді тестостерону, ви знаєте як реагуєте на них, як правильно управляти Е2, приймаючи ІА, при звичному дозуванні 500 мг у тиждень. Це цінна інформація і знання, які ви можете застосувати при першому стаку. Тепер, розглядаючи 2 інші доступні стероїдні основи, і враховуючи їх дію, вам необхідно починати приймати рішення. В даний час обидва 19-нор є дуже цікавими сполуками. Вони обидва дуже ефективні при наборі маси, тим не менш, дека більш м'який препарат, з меншими побічними ефектами, але все ще дуже потужний анаболічний стероїд для прекрасних результатів. Вибираючи між ними, я порадив би спробувати Деку першим з 19-нор. Було б розумним, з'ясувати, як ви реагуєте на деку, перш ніж розглядати питання про включення трена в будь-який курс. Що щодо ДГТ? Стероїди на основі ДГТ дуже цікаві тим, що не забезпечують вражаючих успіхів, як таких, але вони можуть показати кілька відмінних ефектів, бажаних в різних точках. Вони андрогенні, але не ароматизуються до естрогену і більшість з них не побудують значну масу. Для будування маси, одним з кращих стероїдів на основі ДГТ, по-моєму, буде анадрол, анавар і вінстрол, решта зможуть вплинути на ваше тіло, але в основному при більш низькому % підшкірному жирі. Узагальнюючи вище викладене, можна сказати, що стероїди на основі ДГТ виробляють естетичний ефект, ніж ефект по масі (з очевидним винятком – анадрол).

Що я можу запропонувати виходячи з вище сказаного? Я б запропонував тестостерон/дека стак. Скажімо по 500 мг тестостерону в тиждень з 400 мг дека в тиждень. Доза ІА повинна бути такою ж, як і тестостерону тільки на початку курсу. Тепер ще одне, чого вам треба побоюватися – дека підвищує експресію ароматази, це може призвести до підвищення рівня Е2, як і при раніше проведеному курсі стероїдів на основі тестостерону. Це може призвести до необхідності незначного збільшення ІА, а може, й ні, але це те, про що Ви повинні бути в курсі. Це одна з рис стака, де правильне знання дозволяє бути напоготові, передбачати події, а не протидіяти їм. Так само, як я згадував в описі 19-нор стероїдів, вони можуть підвищувати пролактин. Що свідчить про сексуальній дисфункції або лактації. Усунути це можна за допомогою дофамінового агоніста – Прамипексолу. Тримаєте його під рукою під час прийому деки або хрону. Як вже говорилося, насамперед, ключ до регулювання побічними ефектами починається з регулювання Е2. Якщо ви правильно регулюєте рівень Е2, ви зможете уникнути безлічі інших потенційних побічних ефектів. Знання, набуті під час тестостеронового курсу, будуть мати неоціненне значення при регулюванні естрогену. Використовуйте їх. Також стане в нагоді досвід тромбокрита, так само як і досвід прийому хоріонічного гонадотропіну. Як бачите, перший курс тестостерону дасть вам інформацію і досвід, надалі неоціненні.

Отже, ви провели курс тестостерону і, можливо, змінювали курс, збільшуючи дозування і т. д. Потім Ви провели тестостерон/19-нор курс. Ви знаєте, як регулювати Е2, ви обізнані про прийом хоріонічного гонадотропіну та своєчасного тромбокрита. Ви знаєте, як реагуєте на стероїди на основі тестостерону, так само, як і на 19-нор. Курс проходить добре. Що ж далі? Можливо, настав час ввести в курс стероїди на основі ДГТ. У вас є грунтовний досвід і знання щодо проведення курсу тестостерону, також як і тестостерон+19-нор. Може настав час подивитися як стероїди на основі ДГТ впишуться в мікс.


З яких же ДГТ стероїдів почати?


Як я вже говорив, багато хто з них припускають естетичні зміни, ніж мають властивості для будівництва м'язів. Але тим не менш. Є винятки, і я б швидше запропонував приймати один з 2 стероїдів, ніж ті «виключення». Тобто, наступний стак може складатися з 500 мг стероїдів на основі тестостерону, 400 мг дека і, скажімо, 60-80 мг анавару або вінстролу протягом 8 тижнів. Додавання ДГТ стероїдів дозволить вам тепер мати стак складається з 3 видів стероїдів. Додавання ДГТ зробить кілька речей, а також кілька не зробить. Дозвольте мені пояснити одне: жоден ДГТ стероїд не є і не може замінити ІА. Стероїди на основі ДГТ будуть компенсувати співвідношення андрогену/естрогену, що зменшить ймовірність гінекомастії, але, тим не менш, вони не регулюють рівні естрогену. Для цього Вам потрібно приймати ІА. Використовуючи попередній досвід, ви буде точно знати яка повинна бути дозування ІА.

Побічні ефекти від ДГТ стероїдів повинні турбувати тільки схильних до облисіння людей. Способи боротьби з цим явищем – місцеві анти андрогени, спіронолактон і Нізорал шампунь. Зараз якраз час згадати, що під час стероїдного стака ми відчуваємо не тільки побічні ефекти або їх потенціал. Іноді ефективність препарату компенсує побічні ефекти. Так, наприклад, вінстрол захоплює, але не активує рецептори прогестерону. Дека – це прогестин. Прийом вінстролу і деки може пом'якшити ефекти прогестерону, вінстрол насправді запобігає вплив деки на рецептори прогестерону. І зворотній зв'язок – вінстрол відомий таким побічним ефектом, як біль у суглобах, а дека цю біль знімає. Поєднання цих 2-х дозволить отримувати переваги обох, при взаємному зменшенні побічних ефектів! Дивовижна синергія! Бачте, ви отримуєте переваги не тільки для м'язів, але і інші синергетичні ефекти при зменшенні побічних ефектів.

Отже, у нас є приклад сольного тестостеронового курсу, тестостерон/19-нор стака і стака тестостерон/19-нор/ДГТ. Як бачите, трохи знань мають велике значення, але ніщо не зрівняється з вашим особистим досвідом і вашою реакцією на кожен препарат. Більша частина всього цього взаємопов'язана. Наприклад, з часом, я прийшов до висновку, що мені підходить низька доза тестостерону, висока 19-нор і помірна доза ДГТ. Знання різних стероїдних основ, різних ефектів кожного окремого стероїду, їх взаємодія, дозволить вам грамотно скомбінувати стак, який буде підходити тільки вам. Безумовно, Ви можете зробити 2+2=5, можете зменшити побічні ефекти і збільшити переваги. Знайдіть час, щоб дізнатися про 3 стероїдні засади, про окремо взятих стероїдів з цих груп, і про їх окремі ефекти. Систематичний підхід дозволить вам пробувати різні стаки, у відповідності з Вашими цілями, що допоможе Вам знайти той, який буде дієвий для вас, зменшуючи побічні ефекти і збільшуючи переваги. Це весь процес. Що стосується першого курсу і першого стака, тобто методика, яка зводить з розуму і змушує людей припускати що завгодно.

Знання набуваються і накопичуються, що дозволяє найкращим чином використовувати деякі суміші і вивчити свій організм, його реакцію і вимоги для управління побічними ефектами. Важливо зробити все правильно з самого початку. Крива навчання буде значно поліпшуватися, як і ваші результати, і приємні моменти прийому стероїдів.


Пам'ятайте: що занадто, то не здорово; краще почати з малих доз декількох з'єднань, це основа. Ви не пошкодуєте. Я точно не шкодую, що вчинив так.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації