СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування для ендоморфа


Люди, що мають від природи масивну фігуру, широкі плечі і талію, називаються ендоморфами. Чоловіки і жінки з таким типом статури схильні до швидкого набору як жиру, так і м'язів. Тренування для ендоморфа ґрунтується на особливих принципах, які дозволяють розігнати повільний метаболізм і направити в потрібне русло потенціал у наборі ваги. Ендоморфи можуть похвалитися значно більшою м'язовою силою, ніж люди іншого типу. Саме тому в якості тренування для ендоморфа відмінно підходить заняття бодібілдингом.Як займатися ендоморфу?

 

Спортсмени цього типу статури повинні постійно стежити за собою, адже їм так легко набрати непотрібну вагу. Щоб подолати схильність до накопичення жиру, програма тренувань для ендоморфа повинна бути складена з урахуванням його обміну речовин. Великий потенціал у збільшенні обсягів м'язової маси — це плюс, але їм потрібно вміти правильно користуватися, адже є і друга сторона медалі Всі вправи в тренуванні на схуднення для ендоморфа повинні ґрунтуватися на розгоні метаболізму. Якщо хочете скинути жир, користуйтеся не дуже великими вагами, а вправи робіть довше і по можливості швидше.

Швидше за все домогтися потрібного результату виходить у ендоморфів в тренуванні на масу. Сама природа підготувала їх до швидкого набору ваги. Виконуючи вправи, поступово збільшуйте робочі ваги і знижуйте час на підхід — обсяги тіла ростуть як на дріжджах. Крім силових вправ, в програму тренувань ендоморфа обов'язково повинні входити аеробні заняття. Це допоможе вам зберегти потрібне процентне співвідношення між м'язами і жиром. Не забувайте і про кардіо-тренування, це найефективніший спосіб зменшити жировий прошарок.


Тренування і харчування ендоморфа


Оскільки люди-ендоморфи схильні до прискореного набору ваги, їм потрібно особливо ретельно стежити за співвідношенням жирів, вуглеводів і білків у раціоні. Бажаючи в короткі терміни набрати масу, потрібно лише трохи змінити звичний раціон, щоб в організм надходило більше білка, і не забувати при цьому про правила тренувань для чоловіка-ендоморфа. Слідкуйте, щоб в харчуванні були присутні корисні мононасичені жири - вони допоможуть позбутися від шкідливих жирів і наростити м'язи. Почніть приймати курс вітамінів, щоб ваше тіло розвивалося найбільш гармонійно.

Найскладніше підібрати ендоморфу тренування і харчування на сушку тіла. Перш за все почніть щодня пити риб'ячий жир з кожним прийомом їжі, це допоможе "підсушити" м'язи і зробити їх більш рельєфними. Скоротіть вміст в їжі вуглеводів, а в другій половині дня зовсім виключіть їх з раціону.

Поширена порада за вживання великої кількості овочів, ягід і фруктів буде тут як не можна до речі. Не забувайте про особливості тренувань для ендоморфів, тільки так ви зможете зберегти бажану масу і позбутися від жиру.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації