СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСушка тіла зі стероїдами


Сушка тіла зі стероїдами – процес, коли з допомогою анаболічних препаратів спалюється підшкірний жир і утворюється венозний малюнок на тілі. Гарний рельєф м'язів, пружність м'язів – все це результат грамотного, підібраного досвідченими фахівцями курсу стероїдів на сушку. Курс на сушку включає в себе якісні тренування, сувору дієту і вживання надійних стероїдів від перевірених виробників. Потрібно підбирати курс в залежності від фізичної форми спортсмена й індивідуальних характеристик. Завдання сушіння – не тільки позбавлення від підшкірного жиру, але і набір м'язової маси, незамінне для перемог у спорті.


Як скласти курс на сушку?


сушка тіла зі стероїдами

Щоб скласти курс на сушку, потрібно дуже детально підійти до вибору фармакологічних препаратів. Для цього треба враховувати індивідуальні характеристики організму, а також можливі реакції і побічні ефекти, які можуть виникнути під час сушіння м'язів. Важливо дотримувати правильне поєднання препаратів з вітамінами, амінокислотами та іншими добавками. Ви можете підібрати надійні і якісні високо-анаболічні препарати з низьким рівнем андрогінності. Наприклад, станазол і прімоболан, оксандролон і багато інших. Під час курсу потрібно застосовувати тестостерон – він незамінна ланка в роботі над сушінням тіла.


Чому під час сушіння так важливий тестостерон?


Тестостерон – це вантажівка з цеглою для будівництва будівлі. Без нього неможливо створити красивий рельєф м'язів, адже саме він відповідає за синтез білка і набір м'язової маси за допомогою анаболіків. Без тестостерону ефект від курсу буде незначним, так і ви взагалі ризикуєте втратити колишній обсяг м'язів. Для короткого курсу підійде препарат пропіонат. Що стосується професіоналів, їм підійдуть курси сушіння з використанням дуже сильних андрогенів. Ось кілька прикладів відмінних курсів на сушку тіла: поєднання станазола і тренболона ацетату з перервою в 2 тижні. Також ефективний комбінований курс з вінстрола і тестостерону, що дозволяє збільшити м'язову масу, наростити мускулатуру і спалити жир. Допоможе підтримувати курс на рівні і тестостерон пропіонат, який є ефіром, контролюючим анаболізм.


Інші популярні курси на сушку


Якщо ви вирішили купити стероїди, то повинні знати, що вони відрізняються андрогенними властивостями і здатністю контролювати розпад жирової тканини. Самим безпечним курсом вважається прийом провірона. Але приймати його слід тільки тим, хто не робить високу ставку на дієвість та результативність. Досить ефективними вважаються курси з використанням болденона, тренболона і мастерона – всі вони активно і швидко збільшують м'язи, сприяють утворенню красивого рельєфу. Останнім часом популярність отримали курси з пептидами та інгібіторами, які здатні пригнічувати естрогени.

Вживати стероїди, що підвищують рельєфну мускулатуру, варто починати у віці від 23 років, коли у спортсмена вже немає стрибків в гормональному фоні. Сушка рекомендована тим, хто не може позбавитися від жирових складок на животі та стегнах. Перед сушінням бажано знизити вагу за допомогою дієти і фізичних навантажень. І тільки потім приступити до курсу прийому стероїдів. Потім потрібно зробити перерву і дати організму відновитися. Щоб ефект був ще кращий, рекомендується приймати під час сушіння жироспалювач кленбутерол.

Курс з допомогою станозололу – ще один популярний спосіб домогтися максимального сушіння. Це дуже сильний препарат, однак до його використання потрібно підходити дуже обережно, так як станазолол токсичний для печінки. Таблетовані стероїди пити на голодний шлунок не можна – можлива сильна печія. Але все-таки найбільш дієвими є комбіновані курси з дозуванням тестостерону і анастрозола. Більшість зарубіжних бодібілдерів і західних атлетів використовують такий курс для досягнення високих результатів. Також я вам раджу ретельно підійти до вибору і після курсової терапії.

Закінчивши курс на сушку, варто не забувати про відновлення печінки. Якщо ви займаєтеся дуже давно і п'єте стероїди вже кілька десятків років, то курс на сушку краще всього проводити з гонадотропіном. У комбінації з болденоном можна буде досягти дуже ефективної сушки і якісних результатів. Якщо ж вас цікавить безпека, зверніть увагу на препарат прімоболан. З його допомогою буде забезпечена мінімізація токсинів і відмінне венозне промальовування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації