СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПоради для збільшення м'язової маси


Ви вважаєте, що знаєте усе про будівництво м'язів? Ви читали багато інформації про це, багато що на собі випробували. Сьогодні ми поділимося з вами трьома маловідомими, але дієвими порадами для ефективного збільшення м'язової маси!


Займайтеся з вагою власного тіла


Колись це був найпопулярніший метод нарощування м'язової маси, але зараз він усіма забутий. Тільки ось не зрозуміло чому? Зараз більше уваги приділяють вправам з використанням додаткових навантажень, таких як штанга, гантелі.

Поза сумнівом тренування повинні включати силові вправи з додатковою вагою, але і про вправи з власною вагою не забувайте.

Перший підхід вправи завжди краще робити з власною вагою, в цьому полягає розігрівання м'язів. Наступні вже можна виконувати з використанням додаткових навантажень.

Радимо включити у свої тренування вправи з власною вагою:

Для чоловіків: віджимання - 80 разів, присідання - 40 разів, випади - 40 разів, підтягування - 20 разів.

Для жінок: віджимання - 40 разів, присідання - 15 разів, випади - 15 разів, підтягуванні - 3-5 разів.
Виконання вище перелічених вправ з власною вагою забезпечує міцну основу для м'язової витривалості і сприяє ефективнішому створенню м'язової маси при виконанні наступних підходів цих вправ, але вже з додатковою вагою!


Міняйте вашу програму тренувань кожні 3 тижні


Ви повинні міняти свою програму тренувань кожні 3 тижні, тому що це надзвичайно важливо для побудови м'язової маси тіла. Наприклад, що понеділка ви тренуєте груди, плечі і тріцепс, а в п'ятницю спину, біцепс і передпліччя, а через 3 тижні ваших занять ви повинні змінити схему тренувань таким чином, щоб виконувати вправи для спини, біцепса і передпліччя в понеділок, а на тріцепс, плечі і груди тренувати в п'ятницю. Ви побачите, що цей підхід до тренувань забезпечить вам швидший ріст м'язової маси тіла.


Частіше відвідуйте продуктовий магазин


Якщо ви серйозно відноситеся до нарощування м'язової маси, то ви повинні харчуватися свіжими і різноманітними продуктами. Для цього вам доведеться набагато частіше відвідувати продуктовий магазин і ретельніше вибирати собі продукти харчування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації