СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКомбінації стероїдів які не варто робити


Якщо ви поставите питання п'яти різним атлетам, як правильно приймати стероїди, ви можете отримати п'ять абсолютно несхожих відповідей. Якщо запитати «чому?», то ви почуєте аргумент наступного характеру «так приймає більшість», «я чув, що даний препарат приймає той чи інший відомий бодібілдер» і т. д. Отже, на основі цих висловлювань, можна зробити висновок, що не існує жодного спортсмена, який би знав, як правильно приймати стероїди. Яка доза необхідна і протягом якого часу триває весь курс? Яка комбінація стероїдів більш підходяща?


Яким чином розпізнати підробку?


Незважаючи на те, що стероїди практикуються спортсменами протягом довгого часу, основна маса атлетів, досі перебувають у невіданні. Саме тому вони легко піддаються різного роду маніпуляцій. Брак інформації або повна її відсутність погіршує ситуацію.

В результаті чого, замість бажаних результатів, більшість стикається з дуже неприємними побічними явищами.

Насправді, діапазон помилок досить великий, у статті розписані найпоширеніші.


Велике дозування


Застосовуючи довгий час великі дози, необхідно готуватися до плачевних результатів. Багатьом спортсменам бодібілдингу властиво кидатися з крайності в крайність і їх дії виходять з принципу «Чим більше, тим краще». Необхідно пам'ятати, що ефективність стероїдних препаратів безпосередньо залежить від правильного дозування, яку можна вважати оптимальною, у тому випадку, якщо буде досягнуто будівельний вплив рецепторів стероїдних гормонів і молекул. Коли відбувається насичення рецепторів м'язової клітини, зайвим стероїдним клітинам доводиться шукати нову мішень.

У підсумку, можна зіткнутися з неприємними наслідками, які значно можуть підірвати здоров'я. До того ж, застосування великих доз абсолютно не надає бажаної дії, все залишається на колишньому рівні.


Тривалий період курсу.


Надто тривалий період прийому стероїдних препаратів, також як і завищені дозування, загрожує несприятливими наслідками.

Значно підвищується ризик органічних ушкоджень, якщо довго вживати оральні 17-альфа-алкілірованні стероїди.

Дія вживаних препаратів спадає через певний термін, а посилюється при короткочасному збільшенні дози або їх заміну. Необхідно розуміти, що чим стероїд потужніший, тим він швидше втрачає свій вплив на організм, тому його тривале вживання безглузде.

Наприклад, приймаючи Анаполон 50 (Anapolon), можна помітити, що вже через місяць прирости припиняються, в той час, як ідентичних результатів можна досягти з Нандролоном Деконоатом за дванадцять тижнів.


Неправильний вибір схеми прийому.

Ефективні результати стероїдної програми можна досягти тільки при правильному підборі комбінації стероїдів. Це значить, що невелике загальне дозування, може допомогти досягти бажаних результатів, так як в даному випадку задіюються різні рецептори, насичення яких не відбувається і дія стероїдної комбінації збільшується в кілька разів. До того ж, знижується ризик появи небажаних побічних дій.

Замінити 50 мг метандростенолону в день, можна наступною комбінацією: 20 мг і 200 мг ретаболілу в тиждень. При поєднанні оральних стероїдів з ін'єкціями ефективність препаратів помітніше. Якщо ж комбінувати два оральних стероїди, то результати можуть бути не найкращими.

Бо як вплив, спрямований на поліпшення метаболізму і на синтез білка у основної частини стероїдів зменшується вже через пару тижнів. Рекомендовано починати курс з незначних доз, поступово підвищуючи їх.

Культуристи, які використовують стероїдний цикл більше восьми тижнів, повинні повністю змінити комбінацію.

Також існує ще одна поширена помилка початківців атлетів – це раптове припинення стероїдного курсу. Не можна забувати про те, що всі побочки, можливий «протилежний ефект» та інші неприємні явища можна уникнути, тільки в тому випадку, якщо прийом стероїдів припиняти не різко, а поступово.


Правильний прийом курсу

Коректне складання курсів прийому стероїдів покликане забезпечувати безпеку і високу тривалість ефекту. Це означає, що оптимальний термін прийому і дозування, повинні розраховуватися з урахуванням хімічної структури препарату та його впливу на фізіологію людини.

Приймати тільки один препарат абсолютно марно, а в деяких випадках навіть не безпечно.

Якщо стероїд володіє достатньо високою андрогенною дією (Сустамед, Андорал) то слід включити в курс препарати, що блокуючий даний ефект.

Також, при прийомі стероїдних препаратів не можна забувати і про печінку. Для підтримки її нормального функціонування необхідно застосовувати гепатопротектори: Фосфонціале, Есслівер Форте, Фосфоглів і т. д.

Більшість стероїдів прекрасно поєднуються один з одним. Відмінні комбінації: Сустанон і Вінстрол; Діанобол і Сустанон; Параболон і Сустанон.

Кожен атлет повинен пам'ятати про те, що для зниження шкідливого впливу препаратів на здоров'я, необхідно паралельно або після застосування курсу пройти підтримуючу терапію, щоб зменшити ризик виникнення захворювань на фоні прийому стероїдних препаратів.

В багато курсів включений ін'єкційний препарат Нандролон, який володіє безпечною дією. Для посилення анаболічних ефектів слід поєднувати його з схожими препаратами. До комбінацій, які не варто робити відноситься комбінування еквіпойзу і нандролон. В поєднанні один з одним, вони викликають сильні побічні ефекти.

Якщо ви вирішили пройти курс прийому стероїдів, але ви сумніваєтеся в правильності своїх рішень, то ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців. Вони зможуть порадити правильний курс, який зможе принести очікуваний ефект.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації