СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕІн'єкційні амінокислоти та їхні переваги на стероїдному курсі


Природно, існують різні специфічні амінокислоти, які призначені зовсім для інших цілей. Наприклад: для підвищення нейротрансмітерів, для створення необхідних умов деоксикації печінки і т. д.

Амінокислоти володіють численними перевагами. З допомогою амінокислот кожен бодібілдер, атлет або фізкультурник може приймати стероїдні курси, які сприяють поліпшенню фізичних характеристик і росту м'язів. Здебільшого їх можна вживати у вигляді протеїну. За допомогою такого методу застосування, можна повністю задовольнити потреби будь-якого, хто займається бодібілдінгом або іншим силовим видом спорту. Зазначимо, що застосування ін'єкційних амінокислот допомагає поліпшити конкретні медичні показники, а також стан організму людини.

Ін'єкційні амінокислоти та їхні переваги на стероїдному курсі

Для того щоб отримати максимум користі від амінокислот, можна приступити до їх перорального прийому. В окремих випадках вони здатні приносити більше користі, якщо надходять в організм людини через шлунок. Незамінні амінокислоти допомагають зняти втому, придбати бадьорість, зарядитися новими силами і підвищити витривалість.


L-Глутатіон


Глутатіон - це антиоксидант. Як правило, цей антиоксидант призначений для того, щоб притиснути вільні радикали і успішно вирішити всякі важливі завдання, пов'язані з нормальною роботою печінки. Однак, потрібно враховувати, що Глутатіон при пероральному споживанні не є настільки ефективним. В людському шлунку він розпадається на деякі складові:


  • глутамін;
  • цистин;
  • гліцин.

Після того, як вони розпадуться, починають поступово розчинятися серед аналогічних кислот, що і не може призвести до збільшення рівня Глутатіону. Тому короткі стероїдні курси потрібно застосовувати, суворо дотримуючись дозування, і не забуваючи про можливі побічні ефекти. Завдяки цьому можна істотно підвищити стійкість організму, і змусити його боротися з різними вільними радикалами. В результаті можна пригнічувати запалення і поліпшити настрій, збільшувати бадьорість і силу.

Одним з важливих якостей Глутатіону є здатність відбілювати шкіру. За допомогою цього антиоксиданту можна зробити шкіру білою, тому багато цінують цю характеристику препарату. Однак, для того, щоб досягти такого результату, потрібно застосовувати досить великі дози, що може зашкодити здоров'ю тих, хто не бажає підвищити кількість антиоксиданту в організмі. Добова доза цього стероїду становить 100-200 мг. Це цілком достатньо, щоб досягти необхідного результату.


L-Карнітин


Цей препарат вважається просто незамінною амінокислотою. Його застосовують для розширення жиру і для того, щоб отримати заряд енергії. Але, при його використанні теж слід дотримуватися дозування. Цього результату можна досягти навіть у присутності саме вуглеводів. Варто зазначити, що ця амінокислота є дуже корисною, проте, для того, щоб отримати бажаний ефект, потрібно застосовувати велику кількість L-карнітину. А велика кількість застосування цієї амінокислоти може привести до проблем, пов'язаних зі шлунком. Тому його рівень повинен перебувати під суворим контролем, а коштує препарат досить дорого. Стероїдні курси допомагають забезпечити подачу амінокислот у кров людини.


Якщо хочете отримати необхідний ефект, то недостатньо приймати всього п'ять чи десять грамів препарату. Слід використовувати амінокислоти в значних дозах, а ще його можна поєднувати з прийомом гормону інсулін. Але, для отримання бажаного ефекту, після застосування інсуліну, слід споживати також цукор у великій кількості. Але, прийом цукру може негативно впливати на властивості L-карнітину. Зазначимо, що L-карнітин також підвищує рівень карнітину в крові навіть у тому випадку, якщо ви приймайте його в невеликих дозах.

Виходячи з вище сказаного, можна зробити висновок, що цю амінокислоту можуть застосовувати тільки досвідчені і професійні атлети, спортсмени, яким вже 25 років. Якщо ви новачок в світі спорту, то перед тим, як застосовувати L-карнітин слід порадитися з фахівцем і з лікарем.

Тільки досвідчені спортсмени можуть зробити паралельний прийом ін'єкції інсуліну. Так як інсулін дійсно небезпечний і може негативно вплинути на здоров'я, автор цього курсу не рекомендує застосовувати його.


Бета-аланін і L-карнозин


З перевагами і з корисними властивостями Бета-аланіну знайомі професійні атлети. Численні дослідження показують, що прийом цієї амінокислоти допомагає поліпшити фізичні показники. Короткі стероїдні курси часто бувають дуже ефективними і допомагають досягти бажаного результату.

Бета-аланін особливо корисна амінокислота для тих, хто професійно займається спортом. Однак не всі знають, що свої позитивні якості цей стероїд набуває завдяки L-карнозину. Але, варто пам'ятати, що ця амінокислота здатна чинити негативний вплив на шлунок. Тому, перед тим, як застосовувати цей стероїд, потрібно вживати багато білків.

Бета-аланін є унікальним у своєму роді. Для того щоб отримати від нього максимум ефекту й користі, слід також застосовувати додаткові харчові добавки. Багато атлетів і спортсменів, перед тренуваннями, для підвищення працездатності і витривалості застосовують саме Бета-аланін. Але, серед тих, хто користується цією амінокислотою, можна знайти атлетів, які скаржаться на біль у шлунку. Тому потрібно дотримуватися дозування, в іншому випадку, у вас виникне розлад шлунку.


D-аспарагінова кислота


Різноманітні дослідження довели, що D-аспарагінова кислота є унікальною амінокислотою. Вона володіє численними корисними властивостями. Якщо слідувати всім нормам і застосовувати амінокислоту по інструкції, то вона допоможе підвищити стероїдогенез в яєчках. А ось D-ізомер впливає зовсім по-іншому. Він є унікальним каталізатором стероїдогенезу і допомагає збільшувати кількість ЛГ. Проте багато користувачів цієї кислоти скаржаться на серйозні проблеми, пов'язані з травним трактом. Для того щоб уникнути таких проблем, було створено кальциновану версію амінокислоти.

Для того щоб домогтися відмінного фізичного стану, можна застосовувати незамінні амінокислоти і адміністративні препарати. Однак, перед тим як приступити до курсу, потрібно ознайомитися з особливостями і побічними ефектами амінокислот. Адже будь-який препарат може містити домішки, які і будуть шкодити організму людини. Тому вдавайтеся до допомоги таких методів в надзвичайних ситуаціях, суворо дотримуйтесь дозування. Застосовувати амінокислоти рекомендується особам старше 25 років, так як у більш молодих спортсменів, поки остаточно не сформований гормональний фон.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації