СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОптимальні курси стероїдів


Які стероїди кращі? Як підібрати стероїд з урахуванням ваших індивідуальних особливостей?
Які із стероїдів ефективні і безпечні? Які поєднання стероїдів допускаються?


Відповідь на ці питання шукає кожен спортсмен, який в процесі тренувань досяг природної межі своїх можливостей. Сьогодні є безліч думок, досліджень і статей на тему м'язового росту і того як його стимулювати за допомогою стероїдів. На жаль, незважаючи на величезний інтерес до цієї теми, вона все ще залишається відкритою.

З іншого боку, за останні 10 років бодібілдинг зробив справжній прорив, завдяки науковим дослідженням, які проводять іноземні дослідники. І якщо досі не усі процеси росту м'язів вивчені до кінця, то з'явилося безліч корисної інформації про використання стероїдів, на яку спираються більшість професійних атлетів. Підходячи науково до прийому стероїдів і інших фармакологічних препаратів можна практично повністю уберегти себе від побічних ефектів, зберігши здоров'я.

Проте далеко не усі дотримуються правил прийому стероїдів. Так, в Україні з приходом популярності стероїдних препаратів почастішали і скарги на них. Більшою мірою це відбувається через те, що люди, що вживають стероїди, йдуть по неправильному шляху, грунтуючись на недостовірній інформації.

Саме з цієї причини експерти взялися проаналізувати усю наявну інформацію по стероїдах і звести її в єдині правила. У цій статті ми розглянемо найбільш ефективні і безпечні курси стероїдів, а також приведемо декілька практичних порад.


Вибір анаболічних стероїдів


Кожен з анаболічних стероїдів має андрогенну активність, виражену певною мірою.
Чим діючий стероїд, тим більшої шкоди він завдає організму.

Більшість стероїдів, що вводяться за допомогою ін'єкції, мають менше побічних ефектів, ніж стероїдні препарати в пігулках.
З ростом дози і числа стероїдів, що приймаються, зростає феномен відмови, а також кількість побічних ефектів.

Кращих результатів можна добитися, використовуючи "слабкі" курси стероїдів з перервою, ніж застосовуючи сильнодіючі препарати.

Немає абсолютно безпечних стероїдів, тому не довіряйте рекламі, що стверджує зворотне. До того ж нерідко старі стероїди, набагато кращі, ніж новоспечені (новинки).

Це важливо: Застосовуючи правильні помірні дозування стероїдів, і не виходячи за рамки, відведені на один цикл прийому, ви зможете придбати від 5 до 7 кг м'язової маси. Таким чином, ви отримаєте бажане: мінімальний феномен відмови, стабільність в результатах і відсутність побічної дії препаратів.


Як побудувати стероїдний курс?


Курси, які ми приведемо нижче, складені провідними експертами спортивної медицини. Основою для складання цих програм послужили сучасні дослідження і практика. На перший погляд можна сказати, що курси занадто короткі або слабкі, а значить не виконають належної дії, але це не так. Розглянемо наступні випадки:

Атлет №1 скористався стероїдним курсом, який передбачає прийняття препарату Х з дозуванням 100 упродовж одного місяця. Через три місяці курс був повторений, внаслідок чого він придбав ще 5 кг м'язової маси, враховуючи відкат.
Витрачено: 1 упаковка препарату Х.
Придбано: 5 кг м'язової маси при повній відсутності негативних ефектів.

Атлет №2 використовував той же препарат Х, але з дозуванням 200 впродовж двох місяців. Відразу після курсу він отримав істотний приріст м'язів - 8 кг, вже через місяць цей приріст зменшився удвічі.

Витрачено: 1 упаковка препарату Х. Придбано: 4 кг м'язової маси, гормональний збій і гінекомастія.

На жаль, більшість "профі" радять другий варіант, оскільки вони орієнтуються на швидкий результат, не враховуючи наслідки. По-справжньому грамотний фахівець завжди порадить перший спосіб, тому що він безпечніший і ефективніший.


Оптимальні стероїдні курси для збільшення м'язової маси


Для кого призначені ці курси?

Курси підходять для худих чоловіків старші віком від 22 роки, що не мають протипоказань до вживання анаболічних стероїдів, які хочуть набрати суху м'язову масу.


Для досягнення кращих результатів включіть в курс:


Дієту. Під час курсу вам необхідно набрати приблизно 10 кг ваги, з якої згодом 2-3 кг підуть геть (пропадуть). Стежте за вагою за допомогою регулярних зважувань. Недостатній набір маси компенсуйте калорійнішим харчуванням і навпаки. Врахуйте, що на 1 кг ваги повинно доводитися 2 грами білку.
Спеціальне харчування.
Тренінг, сприяючий набору маси.


Перший курс: Дека + Діанабол


курс: Дека і Діанабол

У цей курс включено два важливі стероїди:


Deca Durabolin


Синоніми: Retabolil; Nandrolone decanoate; Turinabol - Depo; Decanandroline; Eubolin; Fortabolin; Hormoretard; Nandroloni decanoas; Dekanabol; Nortestosterondecanoat; Superbolan; Anabosan - Depot; Abolon;


Dianabol


Синоніми: Danabol; Неробол; Метандростенолон; Anabolex; Anaboral; Anabolin; Bionabol; Dehydromethyltestosteron; Anabol; Lanabolin; Metanabol; Distranorm; Metandienone; Metandienonum; Nerobol; Metastenol; Methastenon; Novabol; Nabolin; Perabol; Stenolon Perbolin;


Поєднання Deca і Dianabol на сьогодні є одним з кращих. Деякі схильні критикувати цю комбінацію за токсичність Dianabol, а також відкат, який він викликає. Проте приймаючи Метандростенолон в невеликих кількостях і поєднуючи його з правильними препаратами можна уникнути, як феномену відкату, так і побічні явища.

Дозування Діанаболу 30 міліграм дає мінімальну шкоду для організму, до того ж ефект від прийому Діанаболу допомагає нейтралізувати негативну дію Деканандролина на організм.

У захист Діанаболу можна також сказати, що його невисока репутація пов'язана з тим, що більшість атлетів нехтують малими дозуваннями, і приймає цей препарат в тій кількості, яку самі визнають потрібним. Такий неправильний підхід дає нестабільні результати і безліч побічних ефектів. Використання комбінації Deca + Dianabol при невеликих дозуваннях здатне позитивно позначитися на рості м'язової маси, в зв'язці обидва стероїди взаємно погашають негативні прояви один одного і дають добрі результати.

Деканандролін слід приймати за допомогою внутрішньо м'язової ін'єкції раз на тиждень, Діанабол до 18 г тричі в день по 10 міліграм. Після курсу не можна застосовувати стероїди упродовж 3-х місяців.


Після курсова терапія


Tribulus terrestris


Потрібний для збільшення секреції тестостерона, приймається відповідно до інструкції.


Нолвадекс


Для гінекомастії тривалість курсу і дозування Діанаболу незначні, тому Нолвадекс не істотний в післякурсовій терапії. Його застосування можна включити в терапію, щоб ще раз себе перестрахувати. Аналогом Нолвадексу є Кломід, який також можна використовувати для профілактики, проте, як показали дослідження, Нолвадекс краще налагоджує зв'язок гіпоталамус-гіпофіс-яєчки.

Препарати з антиестрогенним ефектом слід вводити в курс вже на 2-му тижні. Як показує практика, гінекомастію легше запобігти, ніж вилікувати.


Блокатори кортизолу


Блокатори потрібні для утримання результатів, отриманих за допомогою курсу. Приймаються блокатори кортизолу по інструкції. Переважний Кленбутерол і Lean FX марки Anabolic Xtrem.


Другий курс: Дека + Сустанон 250


курс дека сустанон

Deca Durabolin


Sustanon 250 (Сустамед)


Після курсова терапія та ж, що і у попереднього курсу


Комбінація Deca - Durabolin + Sustanon 250 одна з найбільш популярних. І лікарі і спортсмени прекрасно відзиваються про таке поєднання, оскільки обидва препарати усувають недоліки і посилюють дію один одного.

Основне достоїнства цього курсу - це його безпека. В даному випадку гормональний обмін зачіпається трохи, завдяки чому після стероїдної програми відбувається швидке відновлення колишнього рівня гормонів. Крім того препарати мало токсичні для печінки.

В результаті курсу атлет набирає істотну кількість сухої м'язової маси, і, що ще більше важливо, вона не зникає, якщо правильно використана після курсова терапія. Ендогенний синтез тестостерона зберігається завдяки блокуванню антиестрогеном рецепторів естрогену в гіпофізі і яєчках. Також антиестроген позбавляє організм від зайвого накопичення рідини і служить профілактикою гінекомастії.

Після курсу слід зробити перерву на 3 місяці для будь-яких стероїдних препаратів. Ін'єкції стероїдів слід чергувати з рівними проміжками часу між прийомами.


Третій курс: Equipoise + Deca Durabolin


курс дека сустанон

Equipoise


Синоніми: Equibold, Ultragan, Ganabol, Equigan, Boldenone


Deca Durabolin


М'якший і нешкідливіший курс, ніж два попередніх. Проте поєднання Equipoise і Deca Durabolin дає результати не гірші, ніж інші комбінації, при цьому відрізняючись своєю відносною безпекою. Із-за того, що обидва стероїди схожі по ефекту, багато хто вважає, що таке поєднання не дасть необхідних результатів, але це не так.

Дія цих двох стероїдів на організм має відмінності. Деканандролін має дуже невисоку андрогенну активність, тоді як Equipoise більше схожий на тестостерон і має менше негативних проявів. Equipoise м'яко ліквідовує негативну дію Деканандроліна на лібідо, а також підвищує апетит, що допомагає в наборі маси.

Приймаючи комбінацію Equipoise + Deca Durabolin, немає необхідності користуватися антиестрогеном. Обидва стероїди вводять шляхом ін'єкції, які чергуються по різних днях, наприклад, прийняття одного стероїда в середу, іншого - в неділю. Після курсу перерва для стероїдних засобів 3 місяці.


Четвертий курс: Equipoise + Testosterone


курс Equipoise  Testosterone


Equipoise


Testosterone enanthate або cypionate

Після курсова терапія та ж, що і для першого курсу


Багато атлетів знають, що краще всього набрати м'язи можна за допомогою ефірів тестостерона cypionate і enanthate. Але при цьому більшість забувають, що ці препарати мають і недоліки: порушення роботи осі гіпоталамус-гіпофіс-яєчки і ароматизацію. Для пригнічення побічної дії продуктів тестостерона радять приймати Equipoise, який пом'якшує ефект і не впливає на позитивні результати.

Так само, як і в попередній програмі ін'єкції тестостерона і Equipoise треба чергувати по днях, а після курсу слід зробити перерву для стероїдних препаратів терміном на 3 місяці.


Рельєфні м'язи: курси стероїдів

Для кого призначений курс

Курс можна проходити чоловікам від 22 років і старшим, які бажають придбати красиві м'язи, що виділяються.

При жировій складці на животі (2 см лівіше за пупок) або стегні (передня поверхня, середина) - більше 3,5 см, курс не можна починати, спочатку треба скинути вагу.


Курси стероїдів для рельєфної мускулатури

Анаболіки розрізняються між собою не лише андрогенною і анаболічною дією, але і своїм впливом на процеси розпаду жирів. У цій частині статті ми запропонуємо вам курси стероїдів, які понад усе підходять для придбання рельєфу. Крім того, ці курси покращують венозне промальовування і підвищують пружність і щільність мускулатури. Використання стероїдних курсів має на увазі, що у вас вже є необхідна м'язова маса.

Найпопулярніші і затребувані на сьогодні курси стероїдів для сушки - це прийняття препаратів Анавара або Вінстрола. Ці стероїди запускають процеси розпаду жирів, роблячи жири головним енергетичним джерелом під час фізичної роботи. Під час прийому цих стероїдів м'язова маса повністю зберігається або навіть росте, але тільки у тому випадку, якщо атлет дотримується правильної дієти.


Анавар


Синоніми: Анатрофилл, Oxandrolone, Oxandrin, Лонавар, Ліпідекс, Васороме
Анавар приймається тричі в день по 10 міліграм до 18 г впродовж 4 тижнів, після чого дозування зменшується на 10 міліграм в тиждень. Загальна тривалість курсу - 7 тижнів. Після курсу не можна приймати стероїдо вміщуючі препарати впродовж 3-х місяців.

Щоб жир йшов ще швидше, можна спожити Кленбутерол. Приймати його треба упродовж усього курсу по 100 мкг в день.

Для супутнього набору м'язів в програму можна ввести Equipoise, Тестостерон або Сустанон 250. Слід врахувати, що така добавка підвищить шкідливість курсу.

Переваги Анавара полягають в тому, що він практично не токсичний, не ароматизується і не змінює гормональний фон, внаслідок чого в після курсової терапії немає необхідності. В порівнянні з іншими стероїдами. Анавар найбільш безпечний, саме це і обумовлює його поширеність і популярність в широких кругах. Результати, придбані за допомогою курсу, чудово зберігаються.

Щоденні ін'єкції по 25-50 міліграм Winstrol Depot
Синоніми: Станозолол (Stanozolol), Strombafort.

Ін'єкції препарату необхідно робити щодня упродовж усього курсу. На 6-му і 7-му тижні дозування Вінстрола знижується удвічі. Це треба для запобігання різким стрибкам гормонального фону. Після курсу утримаєтеся від прийому стероїдів на 3 повні місяці.

Вплив Вінстрола на організм приблизно таке ж, як і у Анавара, основна відмінність в тому, що побічних ефектів Вінстрол має набагато більше. Перевага в тому, що цей стероїд менш дорогий. Вирішуйте самі, що для вас краще - безпека курсу чи його доступність. Окрім ін'єкційного препарату, Вінстрол існує і в пігулках. Ін'єкційний Вінстрол менш шкідливіший, ніж таблетований.

Якщо ви також переслідуєте мету збільшення м'язової маси - в курс можна ввести Deca Durabolin з дозуванням 200 міліграм в тиждень. Приймати його треба перші 5 тижнів. Таке поєднання високо ефективно і практично нешкідливо.


Додаткові поради


Для підвищення ефективності курсу стероїдів зверніть увагу на наступні найважливіші складові програми по промальовуванню рельєфу :

Спеціальна дієта для сушки м'язів
Тренінг, орієнтований на промальовування рельєфу
Спеціалізоване спортивне харчування


Увага! Дані, приведені в статті, носять виключно інформаційний характер і не повинні використовуватися для самостійного визначення схем прийому лікарських засобів. Лікарські препарати повинні призначатися і використовуватися під контролем кваліфікованих фахівців, самостійний прийом може привести до серйозних негативних наслідків для здоров'я.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації