СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПопулярні курси стероїдів


Один з найчастіше поширених міфів про стероїди: стероїди прості в застосуванні. Багато хто переконаний в тому, що досить пити деякі чарівні пігулки або колоти ін'єкції і в результаті цього виростуть швидко величезні м'язи. Але, як і усе в цьому житті, будувати м'язи із стероїдами, це напружена робота, треба багато знати теорії і дотримувати дисципліну.


Стероїдні курси (цикли) і стеки.


Період часу, який людина приймає стероїди називається курсом або циклом. З міркувань безпеки, користувачі повинні ретельно планувати свої курси стероїдів завчасно перед початком їх. Правильне планування включає вивчення інформації про стероїди, які ви застосовуватимете на курсі.

Коли на курсі використовується більш ніж один тип стероїдів, такий курс називають стеком. Комбінація різних стероїдів - ефективний спосіб максимізувати нарощування м'язів за допомогою стероїдів.

Окрім вивчення і придбання стероїдів для курсу, ви повинні купити додаткові препарати, які допоможуть протидіяти побічним ефектам, як під час курсу, так і після нього в період відновлення.

Чим більше ваш стек, ніж більше стероїдів у вашому курсі, тим більше можливих побічних ефектів від яких треба захистити свій організм. Разом з плануванням, які типи стероїдів ви використовуватимете під час курсу, ви також повинні планувати який тип курсу ви використовуватимете. Є багато способів проведення стероїдних курсів, кажучи простіше - різних курсів стероїдів, ви можете поекспериментувати з багатьма з них, внести корективи і знайти експериментальним шляхом курс, який краще всього вас "чіпляє".


Курси стероїдів для початківців


Курс стероїдів для початківців мають свою специфіку. Є додаткові чинники, які треба розглянути і врахувати перед першим курсом стероїдів.

По-перше, ви не повинні приймати стероїди, якщо ваше тіло ще не перестало рости. Для більшості чоловіків, тіло перестає рости у віці близько 20 років.

По-друге, ви маєте бути на піку своєї спортивної форми перед початком першого курсу стероїдів. Ви повинні мати за плечима не менше 2-3 років регулярних і наполегливих тренувань.

По-третє, ви повинні знати реакцію вашого організму на ті чи інші стероїди, які ви плануєте для свого першого стероїдного курсу.

І по-четверте, для першого курсу стероїдів, виходячи з попереднього постулату, ви повинні купити найякісніші стероїди.

Хоча існує багато видів різних і найсучасніших стероїдів, перший курс стероїдів треба починати з чистого тестостерона. Це дуже важливо, оскільки ця активна речовина у більшості стероїдів, ви легко дізнаєтеся реакцію вашого організму на тестостерон. Дози 400 міліграм в тиждень має бути достатні, що б помітити деякі реальні досягнення впродовж першого курсу стероїдів. Ваш перший цикл має бути тільки 12 тижнів тривалістю, і ви також повинні витратити стільки ж часу, щоб відновитися перед черговим стероїдним курсом.

Після першого курсу стероїдів, ви можете почати поступово експериментувати з іншими стероїдами і комбінувати їх у вашому стероїдному курсі. Але, основне правило, перші декілька курсів не повинні перевищувати 12 тижнів тривалості. Обов'язково мати план відновлення після курсу стероїдів і наслідувати його неухильно.


Подальше освоєння стероїдів. Курси для просунутих.


Як тільки ваш організм став знайомий із стероїдами, і ви дізналися, які з'єднання добре працюють для вас, ви можете поекспериментувати з різними типами курсів і стеків щоб знайти свій найефективніший курс стероїдів. Деякі найпопулярніші курси стероїдів західних бодибилдеров : тритижневий бліц, подвійний міні-курс, перевернута піраміда і алмазний курс.


Тритижневий Бліц - один з найпопулярніших курсів стероїдів


3 тижневий курс

Подвійному міні-курс стероїдів


У подвійному міні-курсі, використовуються два або три стероїди в течії шести тижнів. Після першого курсу міні, слідує двотижневий період відновлення з HCG 5000 МЕ до другого міні-курсу. Другий цикл використовує ті ж складові, як перший. Після другого міні-курсу, курс відновлення впродовж двох місяців. Дуже популярний курс стероїдів.


подвійний міні курс

Перевернута піраміда


Чому перевернута, тому що перевернута піраміда курс починається з великої кількості стероїдів і зменшується, поки не залишиться дуже мало стероїдів в організмі, це курс популярний серед багатьох спортсменів, які проходять тестування сечі. Цей курс стероїдів не рекомендується для новачків, тому що це небезпечно для тих, хто, незнайомий з високими дозами стероїдів.


курс перевернута піраміда


Алмазний курс


Алмазний курс є повною протилежністю курсу перевернутої піраміди. У цьому курсі стероїдів, користувач починає з невеликою кількістю стероїдів і збільшує дози з часом. Доза при цьому зменшується з часом, поки не повернуться до початкових значень. Це хороший курс для користувачів, які не є повними новачками, але вже готові почати пробувати нові курси.
Ну ось ми і розглянули найпопулярніші курси стероїдів, які використовують західні бодибилдери у своїй підготовці.


алмазний курс

Ну ось ми і розглянули найпопулярніші курси стероїдів, які використовують західні бодібілдери у своїй підготовці.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації