СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкі стероїди обрати новачку?


Світ фармакологічних препаратів для спорту сильно відрізнятися. Кожен анаболічний стероїд має свої переваги, недоліки і особливості молекулярної структури. В такому випадку необхідно зрозуміти, що таке анаболічні стероїди, чим відрізняються стероїди один від одного і визначити кращі стероїди для новачка. В процесі стане ясно – які стероїди вибрати новачкові.


Чим відрізняються стероїди один від одного


Мабуть, всі стероїди можна розділити на кілька груп. І дві найголовніші касти:


1. Оральні стероїди. Таблетки – зручна форма вживання речовин, що активують анаболічні процеси в організмі. У таблетках зручно коригувати дозування, оптимізуючи їх під свій організм.

По ефективності серед оральних стероїдів багато видатних, легендарних препаратів, які застосовуються у спорті протягом більше 50-ти років. Вони можуть істотно підвищити силу, витривалість, швидкість, забезпечити приріст м'язової маси.

Оральні стероїди підвищують активність роботи печінки. Так як печінка намагається зруйнувати велику частину стероїду, фармацевти проводять деякі маніпуляції зі структурою (оксидацію) і вдається зберегти більшу частину активної речовини.

2. Ін'єкційні стероїди. Дана форма препарату забезпечує краще засвоєння речовини, адже вона не проходить бар'єр печінки, яка намагається зруйнувати все чужорідне. Стероїди в ін'єкціях, як правило, представлені у вигляді масляних ефірів. Виключення – вінстрол, тестостерон ізобутірат, суспензія тестостерону.

Для того, щоб донести основну речовину, її як би «консервують» ефірами з різною довжиною бічного ланцюга. У сленгу часто можна зустріти вираження «довгий ефір», «короткий ефір». Мова йде про кількість атомів вуглецю, із-за чого залежить швидкість вивільнення стероїду в кров.

Простий приклад. Тестостерон енантат – боковий ланцюжок має 7 атомів вуглецю, вважається довгим ефіром, тому не вимагає занадто частих ін'єкцій. Підтримується стабільно високий рівень чоловічого гормону. Використовується на масу.


Які стероїди вибрати новачкові


Найбільш грамотно і безпечно буде віддати перевагу стероїдам з найменшим проявом побічних ефектів. Але часто можна натрапити на непереборне бажання значних ефектів, та ще і в найкоротші терміни. Тому розглянемо кілька варіантів, намагаючись створити певний симбіоз двох напрямків.

Умовний клас безпечних стероїдів (їх ще називають жіночими чи м'якими стероїдами) володіє мінімальними побочками, а при адекватних дозах вони взагалі не тягне ніяких негативних проявів.

Оксандролон – оральний стероїд, який використовується у багатьох видах спорту для підвищення фізичних кондицій. Актуальний у тих спортивних дисциплінах, де важливо залишатися в межах своєї категорії, так як оксандролон не тягне набір зайвої, нефункціональної ваги. У бодібілдингу оксандролон використовують на підготовці жінки і юніори. Тяжі оксандролон використовують на мостах, як потужний антікатаболік і частіше в комбінаціях з іншими препаратами.

Примобол – ін'єкційний стероїд. Використовується для набору сухої, якісної м'язової маси і збільшення фізичних характеристик спортсмена. В основному йде на сушку, а на масу тільки в поєднанні з більш потужними стероїдами, з тим же тестостероном, метандростенолоном, оксиметолоном.

Мастерон – ін'єкційний стероїд. Не ароматизується, не затримує воду. Дає суху м'язову масу, силу і драйв до тренувань на тлі низько вуглеводної дієти. Вживається часто на сушку разом зі станозололом і тренболоном. На масу йде парою з тестостероном пропіонатом.

Станозолол – має оральну і ін'єкційну форму – вінстрол. Не ароматизується, не затримує воду. Дає суху м'язову масу, оптимізує жироспалювання. Таблетки станозолол практично повністю засвоюються, із-за чого оральна форма є досить поширеною. Не рекомендується жінкам.

Туринабол – оральний стероїд. М'який аналог метандростенолону. У бодібілдингу туринабол використовують для приросту сухої м'язової маси і збільшення сили. Для новачків турик є більш пріоритетним, ніж данабол, так як на практиці помірні дози не призводять до побічних ефектів. Більш детально почитати про ефекти даного стероїду можна в статті, де ми розповідаємо, що таке туринабол.

Тестостерон пропіонат – потужний анаболічний стероїд. Серед перерахованих препаратів тестостерон є найефективнішим. Новачкам можна стартувати з низьких доз (150-200 мг на тиждень). Тестостерон пропіонат абсолютно не токсичний для печінки, навіть у понад дозуваннях. Використовувати можна на масу і сушку.


Кращі анаболічні стероїди соло для початківців


В основі речей, новачки можуть використовувати перераховані вище стероїди в якості єдиного препарату на першому курсі. Ефект буде виражатися в надбавці силових, приріст сухого м'яса, швидкому відновленні. Також спостерігається поліпшення настрою і самопочуття. Соло для новачків добре йде туриновер, оксановер, становер. З цими оральними препаратами буде легко розібратися, вони досить ефективні і безпечні.


Приклади соло курсів для початківців

Приклади соло курсів для початківців

Складання фармакологічних курсів

Для того, щоб скласти найбільш відповідний курс анаболічних стероїдів, звичайно ж, необхідно відштовхуватися від своїх аналізів. Але мало хто вдається до такого точного методу. Зазвичай все розписується з досвіду вже виступаючих атлетів і компетентних консультантів. Аналізуються індивідуальні особливості людини і підбираються зв'язки, комбінації стероїдів, які збільшують ефективність один одного і мінімізують побічні ефекти. Наприклад, додавання в курс станозолол дозволяє зменшити скупчення зайвої рідини під час прийому ароматизуючих препаратів.


Кращі стероїди для новачків


Зв'язки стероїдів для початківців:


  • Testosteron Propionat, Turinabol, Trenbolon.
  • Turinover, Winstrol, Mastever.
  • Stanover, Trenave. На ПКТ: Proviron.
  • Boldenon і Stanover.
  • Boldever і Oxandrolon.

Що таке ПКТ?


ПКТ – це абревіатура після курсова терапія. Іншими словами, прийом спеціальних препаратів і добавок, які зменшують побічні ефекти після курсу стероїдів, блокують естрогени і допомагають відновити вироблення ендогенного (власного) тестостерону. Популярними засобами є тамоксифен, провірон, кломід, інгібітор ароматазианастразол.


Висновок


Анаболічні стероїди для новачків – це препарати з мінімальними побічними ефектами, разом з тим ефективні в плані набору сухої м'язової маси і підвищення фізичних показників. Для початківців можна порекомендувати і соло курси туринаболу, оксандролона, вінстролу, провірон-вер, тестостерону. Також можна пробувати використовувати комбінації анаболічних стероїдів для новчиков. Після курсу бажано провести ПКТ.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації