СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк зберегти м'язи після курсу анаболічних стероїдів


Багато бодібілдерів для швидкого досягнення значних результатів приймають "Хімію". Але тут потрібно бути готовим до того, що після небувалих успіхів у спорті, після закінчення курсу настає зменшення маси м'язів. Уникнути цього допоможуть ПКТ та інші методи.


Причини відкату після курсу анаболіків-стероїдів


Як зберегти м'язи після курсу анаболічних стероїдів

Під час 1 курсу стероїдів спортсмен отримує стимулювання гормональної системи, і спостерігається анаболізм. Організм швидше відновлюється в перервах між треніровками, стає об'ємніша маса м'язів, збільшується її ріст. Але після прийому циклу система повертається в початковий стан, іноді гормональна система навіть стає на час гірше, ніж раніше.

Вся справа в тому, що залози спали під час проходження циклу прийому анаболіків, не працювали. А гормони, отримані завдяки стероїдам, тепер не надходять більше, адже курс закінчений. В результаті відбувається відкат. Для того щоб його мінімізувати, слід пройти після курсову терапію. Повністю усунути відкат вдається тільки у випадку, якщо ви будете продовжувати приймати "хімію", тобто перейдете на 2 курс стероїдів.


 

Основні причини відкату:


1. Зменшення тестостерону.
2. Збільшення кількості кортизолу та естрогенів.


Під час відпочинку між курсами слід постаратися максимально в стислі терміни нормалізувати природний гормональний фон. А ще - важливо зменшити катаболічний ефект від тренувань до оптимального. При надмірному вмісті тестостерону організм робить все для зниження його вироблення на курсі анаболіків, при нестачі - все навпаки, веде до збільшення виробітку до природної. Для регулювання основними помічниками є гіпофіз і гипотоламус - саме від них йдуть накази до яєчок. Для того щоб максимально швидко відновитися, необхідна відмінна робота яєчок і природне вироблення гонадотропінів.


Антикатаболічні препарати


Після того, як закінчено прийом стероїдів, для того, щоб не втрачати м'язову масу, слід приймати засоби з антикатаболічною дією. Саме з їх допомогою вдається зберегти набрану масу м'язів.

1. Кленбутерол. Препарат незамінний для збереження всієї м'язової маси, набраної під час першого, другого або 3 курсу стероїдів. Кленбутерол не належить до стероїдної групи, хоча за дії дуже схожий на подібні препарати. Крім того, що він зберігає м'язову масу, з його допомогою вдається спалювати швидко і якісно зайві відкладення жиру, виганяти воду з м'язів. В результаті вони стають більш рельєфними і вираженими. Це потужний по силі препарат, який збільшує обсяг м'язів. Його застосування просто ідеально після прийому стероїдів. Пити засіб слід протягом пари тижнів після того, як ви закінчили курс прийому анаболіків. Потім перерву на два тижні і знову два тижні прийому. Для початку достатньо зовсім мінімального дозування - від двадцяти до сорока мікрограмів. Потім за добу плавно переходите на велике дозування - від ста двадцяти до ста шістдесяти мкг. Пити засіб слід з ранку після того, як ви поснідали.

2. Кломід. Його спортсмени з успіхом використовують для того, щоб організм міг самостійно виробляти природний тестостерон після того, як під час стероїдного курсу за нього це робили препарати. Це антиестроген, який допомагає відновити вироблення гормону за два - три тижні. Досить приймати засіб регулярно. Завдяки кломіду вдається уникнути катаболізму в м'язовій масі після прийому стероїдів. Зберігається тверда і щільна м'язова маса, утримується її обсяг в повній мірі. Пити препарат слід пару тижнів, після стероїдів. В 1 тиждень приймати по таблетці кілька разів на добу - це в дозуванні становить сто міліграмів. На другому тижні показник зростає - по 50 мг на день, це одна таблетка. таким чином ви відновите вироблення тестостерону в організмі. Якщо ви пройшли важкий курс на набір маси м'язів, то окрім цього препарату доведеться поставити кілька ампул гонадотропіну.

3. Провірон. Його теж треба пропити після курсу стероїдів. Цей препарат позбавляє від значної ароматизації. Пити засіб слід і під час курсу, і після його закінчення. Цей препарат відносять до ПКТ. Він активно бореться з гінекомастією, яка цілком можлива при сильній ароматизації. Провірон виганяє з м'язової клітини воду, яка сильно утримується там під час стероїдного курсу. Тому для рельєфності і краси м'язів важливо видалити звідти всю воду. Крім того, цей препарат допомагає збільшити щільність м'язів - це важливо перед змаганнями. Прийом даного препарату - ефективний і потужний захист від побічної дії. Приймаючи після завершення курсу анаболіків вище перелічені ліки, ви захистите себе від негативних наслідків стероїдів і зробите м'язи красивими і рельєфними.


Важливі дії після курсу ААС

Після закінчення циклу необхідно мінімізувати втрати, які поніс організм під час цього періоду. Важливо відновитися. Після припинення циклу прийому стероїдів, найчастіше спортсмени худнуть, втрачають в першу чергу масу м'язів. Вся справа в тому, що під час циклу прийому анаболіків людина отримує значно більшу дозу тестостерону штучним шляхом - вона не порівнянна з виробленням цього гормону організмом.

Тому після припинення прийому анаболіків втрачається м'язова маса і спортсмен худне. Для збереження набраних м'язів необхідний післякурсовий прийом біологічно активних добавок. Але тут не можна переборщувати, інакше можливий навіть летальний результат або перетренування м'язової системи. Тому необхідно поставити перед собою звести нанівець втрати після курсу прийому анаболіків.


Основні правила тут такі:


1. Чим більше стероїдів ви приймали під час курсу, тим з більшою швидкістю будете худнути після закінчення циклу.

2. Чим більш значний за тривалістю стероїдний цикл, тим більша вага йде після закінчення прийому препаратів.

3. Чим менше дозування ви приймали під час стероїдного циклу, тим мінімальніші втрати і повільніше ви будете втрачати вагу.


Як уникнути м'язові втрати ?

1. Необхідно відновити гормональний баланс - чоловічих гормонів. В результаті налагодиться їх природне вироблення, це призведе до зменшення втрати маси. Жіночі гормони необхідно знизити для того, щоб зменшити ароматизацію.

2. Відновіть лібідо - сперматогенез.

3. Необхідна профілактика для печінки - приймайте карсил, щоб білірубін нормалізувався.

4. Активно боріться з холестерином. Для цього необхідно правильно і повноцінно харчуватися, їсти якомога більше жирної рибки. Риб'ячий жир тут просто необхідний.

5. Слід знизити рівень кортизолу. Тепер тренування по інтенсивності будуть менш значні.

6. Відновити гормональний баланс.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації