СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ4 помилки при тренуванні біцепсів


Якщо хочете накачати м'язисті руки, уникайте чотирьох класичних помилок, крадущих результат.

Важкі присідання і станові тяги — так, тут потрібні розминочні підходи, правильна техніка і увага до найдрібніших деталей. Але що щодо згинань на біцепс? Все просто: взяли максимально можливу вагу, і вперед. Взнаєтеся себе? Думаю, ми тільки що з'ясували, чому ваші руки не відповідають вашим уявленням про ідеал. Виправте чотири класичні помилки і приготуйтеся до лавини м'язового росту!

4 помилки при тренуванні біцепсів

1. Помилка, що " перший підхід-найкращий підхід»


Найгірше, що можна придумати для не розігрітих м'язів — і неважливо, що це за м'язи — почати тренування з місця в кар'єр. Приділіть кілька хвилин виконанню легких підходів з робочими вагами, від яких не роздувається самооцінка. Збільште приплив крові до біцепсів, налаштуйте нейром'язові зв'язки "мозок-м'язи" і підготуйте ліктьові суглоби до роботи, як їм належить.


2. Підйоми на біцепс в стилі пауерліфтингу


Так, є таке змагання, як підйоми на біцепс. Насправді, колись воно навіть входило в програму пауерліфтингу. Але знаєте що? Це було років 50 тому, а то й того більше. Сьогодні-вибачте-нікому немає діла до ваших особистих рекордів у згинаннях на біцепс. А якщо комусь і є, не слухайте їх. Зрозуміло, можна знайти купу фотографій, на яких атлети піднімають величезні штанги, але важкі повторення на «раз» чи «два» гарні тільки для фотосесій, реальної користі від них немає. Зробіть головним пріоритетом хороший пампінг, виконуйте як мінімум 8-10 повторень, і ваші старання будуть винагороджені!


3. Занадто багато чітінгу


Приблизно на третьому повторенні першого підходу ви розумієте, що вже зробили помилки номер 1 і 2. Забули розім'ятися, та й снаряд схопили надто вже важкий. Реально важкий…

Яке рішення? Зменшити ваги? Як би не так! Замість цього ви використовуєте ривки і звиваєтеся всім тілом, як тільки можете, щоб добити всі 8 повторень.

Ми всі колись так чинили, але це не означає, що ми були праві. Насправді, такий чітінг краде навантаження у біцепсів і перенаправляє його куди завгодно — в тому числі на вразливий поперек. Погані новини. Якщо ви використовуєте легкий чітінг, робіть це в самому кінці останнього підходу, коли біцепси вже втомилися, і ви хочете по-справжньому їх вимотати.


4. Один рух на всі випадки життя


Подивіться на будь-яку програму тренування рук, і ви побачите в ній базисні вправи — підйом штанги на біцепс стоячи, підйом гантелей сидячи або стоячи. А все це... майже один і той же рух, різниця тільки в техніці виконання. Це не камінь в город базисних вправ. Вони супер! Але ваші руки, як і будь-яка інша група м'язів, отримують користь від опрацювання під різними кутами з різним типом опору. Скомпонуйте перераховані нижче руху, щоб поставити в центр мішені обидві головки біцепсів і внести різноманітність в свої тренування.

Руки попереду тулуба: підйом гантелей в нахилі, згинання на лаві Скотта.
Руки позаду тулуба: підйом на біцепс сидячи на лаві з нахилом 45 градусів.
Нейтральний хват: згинання «молотки», згинання на нижньому блоці з канатною рукояткою.
Зворотний хват: зворотні згинання, згинання Зоттмана
Постійний опір: згинання на біцепс в кросовері.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації