СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати м'язи на турніку


Як накачати м'язи на турніку ми розповімо трохи нижче. Багатьох людей, які бажають накачати свої м'язи цікавить питання : як накачати м'язи на турніку? На це питання ми спробуємо дати відповідь у рамках цієї статті.

Багато хто не може собі дозволити платити за тренування, деякі просто не вважають за потрібне відвідувати спортивні зали. Так чи інакше, в цій статті ми розглянемо які можливості тренувань на турніку, які вправи краще застосовувати.

як накачати м'язи на турніку

Турнік є найпоширенішим спортивним снарядом. Він ідеально підходить для тренування м'язів верхньої частини тіла. Але слід розуміти, що незважаючи на універсальність вправ для розвитку м'язів, які без проблем можна накачати на турніку, охопити усі необхідні групи м'язів просто неможливо. З цієї причини в програму тренувань слід обов'язково включати додаткові вправи, які посприяють гармонійному розвитку тіла і допоможуть накачати м'язи.

У безлічі людей виникають проблеми в процесі тренування на турніку, оскільки число підтягувань постійно росте, а ось об'єм м'язів стоїть на місці. Помилку слід шукати у вашому методі тренування. Для тренувань на турніку, як і на багатьох інших снарядах добре працює формула 3-4 підходи по 10-12 повторів.


Достоїнства і недоліки турніка.


Турнік доступний практично кожній людині, адже більшість майданчиків для підлітків обладнані деякими спортивними снарядами. Якщо підібрати для себе місце, найбільш багате спортивними снарядами, то можна забезпечити досить непогане фізичне навантаження для мускулатури. За це не доведеться платити грошей, і терпіти тісноту, так, як накачати м'язи на турніку цілком можливо.

Але недоліком такого способу тренувань з бодібілдингу є той факт, що турнік – це лише мінімальний набір для тренування м'язів. Наростити велику масу на турніку не вийде. У підсумку на турніку, ви будете виглядати максимум міцним і збитим, з мускулатурою не більше 36-39 см м'язової маси. У поєднанні з бігом, це буде прекрасним результатом, але до качківських стандартів маси вам буде, як до Бермудського Трикутника пішки. Спорядження необхідне для тренувань на турніку.

Замислюючись про те, як накачати м'язи на турніку потрібно, насамперед, зрозуміти, що цей шлях досить складний. Для якісної роботи на турніках вам потрібне терпіння.

На початку обзаведіться будь-якими робочими рукавичками та набором для обтяження. Роль рукавичок полягає в тому, що вони не дозволять вам ковзати з холодних і жорстких металевих ручок спортивних снарядів. При роботі з обтяженням це може бути особливо актуально, адже пальці часом можуть просто не витримати загальної ваги і ви впадете. Кращим варіантом вважаються рукавички зі шкіри, але якщо це дорого, то підійдуть будь-які, здатні усунути ковзання по турніку.

Наступним дуже потрібною ланкою для тренувань на турніку вам знадобляться стрічки для фіксації рук. Не чогось позамежного, звичайні стрічки шириною 3-5 см, і довжиною 50 см. Стрічка вам однозначно знадобиться при обтяженні. За допомогою стрічки руки надійніше фіксуються до турніка, що дозволяє переносити до 200% своєї ваги, без вірогідності злетіти. Це важливо, якщо у вас слабкі пальці, або вага обтяження дійсно висока. Тканина стрічки повинна бути тонкою, пластичною, і в той же час міцною.

Для роботи на силу, на турніках повинно бути обтяження. Як і яким чином ви будете його реалізовувати – питання складне. Суть обтяження – додаткове навантаження для м'язів. Ваша вага, з часом стане занадто маленькою для сили мускулатури, і м'язи будуть потребувати обтяження. Обтяженням може служити гантель. Якщо серйозно задуматися про те, як накачати м'язи на турніку, можна цілком навчитися брати її в ноги і робити вправи з нею. Якщо немає гантелі, можливо простіше, або навіть краще використовувати рюкзак. Візьміть цеглини і покладіть їх у рюкзак – обтяження готово. Інший варіант – зробити спеціальний пояс, і вішати його на стегна. Пояс досить зручний тим, що слабше всього тисне на тіло. Стегна менш чутливі, тому спосіб з поясом вважається кращим варіантом обтяження в залі. Пояс повинен бути з дуже міцного, товстого матеріалу.


Вправа перша - підтягування широким хватом.


В процесі виконання цієї вправи основне навантаження лягатиме саме на м'язи спини. Виконувати вправу треба повільно, не застосовуючи розгойдування. Так само не можна виконувати підтягування за рахунок інерції. Ви повинні повільно йти вгору і так само в низ. Тільки таким чином у вас вийде накачати м'язи на турніку.


Вправа друга - підтягування вузьким хватом.


В процесі виконання цієї вправи навантаження йде на тріцепс. Ви повинні працювати в повільному темпі. У разі, якщо починаєте не дотягувати до перекладини, то все одно продовжуйте робити, але дотримуйтесь техніки.


Вправа третя - підтягування зворотним хватом щоб накачати м'язи на турніку.


В процесі виконання цієї вправи велика частина навантаження доводиться на біцепс.


Вправа четверта - підтягування широким хватом за голову.

В процесі виконання цієї вправи навантаження доводиться на верх спини.
Для кожної з вказаних вправ можна робити по три-чотири підходи. А можна робити кожен підхід різним хватом, незважаючи на це основне навантаження йтиме саме на м'язи спини.

У вправах працюють м'язи спини і рук, груди. Щоб тіло розвивалося гармонійно цього буде мало.

З цієї причини в комплекс настійно радять включити вправи зміцнюючі прес.

Щоб накачати м'язи живота на турніку треба виконувати підйоми колін до грудей, підйоми ніг до перекладини, тримання "кута", кругові підйоми ніг до перекладини, в даному випадку навантаження йтиме на косі м'язи.

Щоб зміцнити низ спини необхідно робити прогини на турніку. Ця вправа проста і дуже корисна. Не нехтуйте ним, оскільки добре прокачані стовпчики низу спини допомагають тримати осанку. Накачати низ спини можна, якщо виконувати прогини лежачи на животі, в ідеалі краще застосовувати обидві вказані вправи.

Тренування грудей. Вам треба зробити вихід і почати повільно згинати руки. Бажано до рівня грудей, потім можна випрямляти, далі вам слід тренувати сам вихід і м'язи грудей. Вправа щоб накачати м'язи на турніку по своєму навантаженню аналогічно жиму штанги вниз головою.

Дуже багато охочих накачати м'язи на турніку забувають про тренування ніг. У цій статті ми не розглядали це питання, але м'язи ніг треба обов'язково качати. Для їх тренування можна виділити окремий день або включити у свою програму різноманітні присідання і випади.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації