СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати прес


Накачаний прес - заповітна мрія для будь-якого чоловіка, і деяких жінок, для більшості людей, відвідуючих тренажерний зал. Але накачати прес, і надати йому сексуальному вигляду, зовсім не таке просте заняття і не обов'язково вимагає відвідування тренажерного залу, цілком підійдуть домашні умови. Для досягнення цілі потрібно усього лише лавка, роль якої може виконати диван і підлогу.

Як накачати прес в домашніх умовах

Проте перед тим, як почати качати прес необхідно дещо запам'ятати - одні лише вправи для пресу не приведуть до втрати жирових відкладень. Підкачені м'язи пресу допомагають підтримувати і не випинати животу, це робить візуально тоншу талію. Красивий прес можна зробити тільки дотримуючись певної дієти, яка допоможе вам впоратися із запасом жиру. Загальні поради зі спалювання зайвого жиру, - це скоротити, а краще виключити з харчування мучне і солодке, зменшити споживання висококалорійних продуктів (картопля, жирне м'ясо), замінивши малокалорійними (пісне м'ясо, риба, тверді фрукти, овочі). Вправи усього лише допоможуть наростити м'язи, а дієта відкриє їх захопленому погляду протилежної статі.

Нам знадобляться чотири вправи: три для м'язів живота і одна для м'язів спини. Це допоможе створити м'язовий корсет і допоможе уникнути різних травм хребта. Вправи для спини виконаються в самому кінці тренінгу, вони зміцнюватимуть внутрішні м'язи спини.


Накачати прес в домашніх умовах


У положенні лежачи піднімаємо корпус, ноги тримаємо напів зогнутими в колінах. Це допомагає відключити м'язи стегон і попереку при роботі. Руки тримаємо біля голови, або перед корпусом, але не за головою, це може негативно позначитися на шиї. Ця вправа опрацьовує прямі, зовнішні косі і поперечні м'язи пресу;

у положенні лежачи піднімаємо ноги - руки тримаємо на ширині плечей, або по сторонах, або згори. Ноги злегка зігнуті, тому що прямі ноги тримати частково за рахунок сили м'язів стегон, це забирає корисне навантаження з м'язів пресу. Вправа опрацьовує нижню частину м'язів пресу, і небагато косі м'язи живота;

у положенні лежачи скручування - ноги зігнуті в колінах, можна зробити упор, щоб не ковзати. Робимо підйоми корпусу, тримаючи руки зігнутими біля голови. У кінцевій точці торкаємося ліктями колін. При підйомі корпусу можна робити повороти корпусу торкаючись лівим ліктем правого коліна і навпаки. Це задіює по черзі то правий, то лівий косий м'яз живота.
працюємо за цією програмою через день роблячи по 3-4 сети по 15 повторень.

Щоб не втрачати ефективності тренувань, слід кожні 2-4 тижні варіювати навантаження, роблячи менше сетів але більше повторень, і навпаки. Це допоможе уникнути адаптації м'язів пресу під однотипне навантаження.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації