СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНижній прес це найскладніший і довший процес


Накачати саме нижній прес найскладніше. Особливо із самого початку і особливо, якщо у вас в цьому місці є неабиякі накопичення у вигляді пивного пузика, або провислого живота. Річ у тому, що саме в нижній частині живота наш підступний організм вважає за краще відкладати і накопичувати запаси жиру. Тому і позбавитися від них дуже важко.

А від стану нижнього пресу, залежить не лише зовнішній вигляд вашого живота, але і стан хребта.

Але нічого не можливого у нашому тлінному світі немає - і це варто прийняти, як факт. Тому спершу варто почати розрізняти вправи для нижнього і для верхнього пресу.
Вправи для нижнього пресу робляться в основному за допомогою підняття ніг, тоді, як вправи для верхнього пресу - підняттям корпусу.

Головне при підборі комплексу вправ для спортзалу або домашніх тренувань, не забувати про обидва преси, і приділяти їм рівну увагу, а не зосереджуватись на одному.

І ще про декілька моментів про техніку виконання. При виконанні вправ на нижній прес ви не відчуваєте в цьому самому нижньому пресі стомлення або паління? Це ознака не правильної техніки виконання - а значить, уся ваша праця буде марна.

Якщо втомлюються ноги - значить, ви виконуєте вправи м'язами стегон і не м'язами пресу. Удосконалюйте техніку - нехай навіть на шкоду підходам і кількості. Набагато ефективніше буде зробити 2 правильні підходи або рази, чим 4 не правильних і в результаті - зовсім не ефективних.
До речі відносно повторень вправи на прес - саме ці групи м'язів вимагають не менше 20 -30 повторень в одному підході. М'язи пресу найменш схильні до втоми - тому вимагають ретельнішої роботи. Доречі і звикають до одного і того ж виду вправ вони теж досить швидко - і перестають удосконалюватися – тому, як можна частіше посилюйте і доповнюйте вправи на нижній прес.
Займайтеся - і ви будите красивими і здоровими. І ніколи не сумнівайтеся в тому, що недосяжних речей немає.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації