СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтрес і його наслідки для організму


Вислів - усі хвороби від нервів не позбавлено основи, в усякому разі, коли йдеться про жіноче здоров'я. Нервова система і ендокринна тісно пов'язані. І недивно, що нервовий стрес може викликати гормональні збої.

стрес

Гормональна система жінки реагує на нервові і фізичні перевантаження, стреси. Окрім гормональної сфери стрес б'є і по імунній системі. Якщо ще на тлі стресу розвивається перевтома, людина неправильно харчується, недосипає, то для організму створюються усі передумови для загострення хронічних хвороб і розвитку нових. Нервове перенапруження під час вагітності багаті ризиком виникнення алергії і астми у малюка.


Чому небезпечно нервувати


При роздратуванні мозок посилає сигнал про небезпеку наднирковим залозам, які виділяють в кров гормон адреналін. Адреналін, поступаючи в судини, примушує їх звужуватися, серцю доводиться із зусиллям качати кров. Мало того, що навантаження на серце зростає, звуження судин може привести до різких скачків тиску, що небезпечно для гіпертоніків. Недостатній кровообіг змушує органи випробовувати нестачу поживних речовин, і вони стають уразливими для ракових клітин.


Як впливає стрес на репродуктивну систему жінки.


Небезпеку для здоров'я представляють тільки тривалі стреси. Короткочасні переживання можуть навіть піти на користь, організм стає сильнішим і витривалішим. Молочницю викликає грибок, в спокійному стані організму, він може спокійно "дрімати усередині", імунна система стоїть на варті. Якщо сильно понервувати захисні сили слабшають і грибку ніщо не заважає розмножуватися, порушуючи мікрофлору. Саме тому, почавши лікування молочниці важливо в першу чергу привести в порядок нерви.

Нервові переживання можуть впливати і на менструальний цикл. У важких несприятливих умовах для життя, організм може просто заблокувати дітородну функцію, що робить неможливим настання вагітності. В деяких випадках порушення можуть продовжитися і досить тривалий час.

Стрес активізує патологічні процеси в організмі, у тому числі новоутворення можуть рости швидше. Деякі доброякісні утворення, кісти, міоми можуть ніяк себе не проявляти довгий час. Психоемоційне переживання і стрес можуть сприяти росту існуючих кіст і пухлин і спровокувати виникнення нових. Стреси і переживання можуть бути причиною раннього клімаксу, спровокувати передчасне виникнення менопаузи.


Щоб зменшити наслідки стресу


Обмежити фізичні навантаження і емоційні.

Намагатися повноцінно відпочивати, перестати розстроюватися по дурницях.

Женіть погані думки геть, коли в голову лізуть негативні думки, замінюйте їх позитивними образами і спогадами.

Змініть обстановку, включіть улюблену музику, погуляйте наодинці.

Освойте дихальні розслабляючі вправи. Зробіть 30 глибоких вдихів і видихів, випрямте спину, від тіла в мозок пройде сигнал про те, що все гаразд. Адже які б не були життєві невдачі, вони не йдуть ні в яке порівняння з втраченим здоров'ям.


Заспокоїти нерви допоможе настоянка валеріани. Але цей засіб не можна приймати тривалий час, іноді валеріана призводить до головних болів і порушень з боку травної системи. При підвищеній нервовій збудливості, тривожності, непогано приймати настоянку пустирника по 30 - 40 крапель 3 - 4 рази в день. Хорошу заспокійливу властивість має настоянка кореня піона. Приймають по 30 - 40 крапель 3 рази в день. Приймають місяць, потім 10-денна перерва.

Домашній засіб від дратівливості - буряковий сік з медом. Одну третину бурякового соку настоювати 3 години, змішати з такою ж кількістю меду і з'їсти за 2 - 3 прийоми за 30 хв. до їди впродовж дня.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації