СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк зберігати стероїди, в тому числі розпечатані


Як зберігати стероїди, в тому числі розпечатані

Не в холодильнику можна зберігати таблетовані форми препаратів і масляні розчини для ін'єкцій, в межах терміну придатності (як правило, 3-5 років - в непорушеній упаковці. Виняток становлять водні розчини і в тому числі інсулін, гормон росту і хоріонічний гонадотропін. Але довше більшість лікувальних препаратів, в тому числі і анаболічні стероїди, зберігаються в захищеному від світла місці, при низьких температурах (2-8 градусів). Це звичайна температура і умова зберігання на полицях в холодильнику.

Майже всі препарати небажано заморожувати (особливо гонадотропін та інсулін). Масляні розчини після розморожування зберігають свої властивості, а розчини - міняють. Значно послаблює властивості препаратів і довге (більше 2-3 років) зберігання стероїдів, понад зазначеного на упаковці терміну. Хоча відомі випадки прекрасного збереження властивостей препаратів (особливо у таблетованій формі) і понад зазначеного терміну придатності.

В розчиненому вигляді, такі препарати, які при продажу були у вигляді порошку (хоріонічний гонадотропін, гормон росту) зберігаються до 5 днів (ГР), до 10 днів (ХГ) - строго в холодильнику. Зберігання їх при кімнатній температурі, а так само в захищеному від світла місці, загрожує як втратою властивостей, так і небезпекою швидкого розмноження мікроорганізмів , котрі потрапили в розчин. Як наслідок - запалення місця ін'єкції.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації