СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи варто пробувати кожний стероїд окремо?


Деякі любителі фарми радять спробувати кожен стероїд окремо, щоб зрозуміти, як на нього реагує ваш організм. Тобто мова йде про так званий "соло" курс. Наприклад, приймати тільки метан або тільки тренболон. Чи варто витрачати на це час?

Чи варто пробувати кожний стероїд окремо

Відповідь на дане питання відноситься виключно до вашого особистого бажання і вашої спраги знань, так як для росту м'язової маси вам знадобитися всього пара-інша препаратів, дія яких на організм давно вивчено і існують навіть терапевтичні показання для їх прийому. Абсолютно всі препарати, доступні в наших країнах (колишнього СРСР) - це препарати не ліцензійні і не проходять якийсь суворий контроль якості. Невеликий виняток становить продукція Balkan Pharmaceuticals (балканфарма), хоча і це підприємство навряд чи можна назвати зразковим.

Але воно, хоча б офіційно працює з дотриманням хоч якихось норм якості і контролю. Так от, оскільки більшість препаратів - це продукція напівофіційна, а то і підпільна, то і гарантії на зміст та кількість певної речовини бути не може. Звісно, можна самостійно скласти препарати на аналізи. Але хто може гарантувати, що всі препарати з партії, а тим більше з різних партій, будуть однакові і будуть відповідати одному стандарту? Ніхто! Тому перевіряти кожен препарат на ефективність - це невдячне заняття. А якщо ми не можемо бути впевнені в речовині, кількості і чистоті препарату, то про яке поняття дієвості може йти мова?

По-друге, як правило, будь-який курс починається з мінімальних робочих дозувань і одного-двох найменувань стероїдів з поступовим збільшенням як видів прийнятих засобів, так і їх колькості. Наприклад, починаємо курс з 250-500 мг сустанону в тиждень. І поступово, раз в 4 тижні, збільшуємо дозування вдвічі, а потім додаємо до сустанону метандієнон, або станазолол.

Якщо дієві препарати (не підробка), якщо ви їсте і відпочиваєте, то хоч і сповільнюється, але все-таки зростання результатів, чи обсягів, або інтенсивності тренувань, буде вам індикатором того, що препарати діють. От і все..
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації