СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо робити, якщо засвербіли соски на курсі


Виникає питання чи на курсі анаболічних стероїдів - гінекомастія - це зовсім не рідкість в нинішні часи. Так як спричинити гінекомастію можуть більшість найбільш поширених препаратів, а середні дозування навіть не виступаючі бодібілдери, за останні 30-40 років, збільшилися в рази.

Що ж робити при виникненні свербежу (почісувань), больових відчуттів та іншого дискомфорту в районі сосків (або в сантиметрах у бік), або, тим більше, при чіткому промацуванні ущільнення в тій же області? Найрозумніше - це звернутися до фахівця, мамолога. Він, як визначить проблему і причину, так і призначить найкраще лікування у вашій ситуації. Якщо у вас з лікарями класова неприязнь, або один з них хотів вас в дитинстві позбавити життя, здоров'я, чи життєво важливого органу, то це коротка інструкція для виживання в дикій природі.


Що робити, якщо засвербіли соски на курсі

Визначте (наскільки ви взагалі можете) причину виникнення вашої недуги. Гінекомастію на курсі може викликати не тільки підвищений естрадіол, який утворюється від високих рівнів тестостерону. Пролактин, ФСГ і ЛГ, ТТГ - це все теж маркери причини вашого захворювання.

Тому перший крок - це здати всі перераховані аналізи на дані гормони (6 шт. мінімум). Будь-яка значна зміна в їх рівнях може свідчити про причини захворювання.

Другий крок - для страховки можна зробити УЗД грудних залоз. Коли ви визначили причину, то другою дією буде це причину впливу припинити (відмінити препарати, які це викликали).

Третє - це приймати препарати, які вам допоможуть. Наприклад. Якщо гіно виникло із-за підвищеного естрадіолу, то треба припинити приймати всі препарати, які призвели до підвищення і почати приймати антиестрогени (тамоксифен, анастрозол, кломід). Якщо причина - високий пролактин, то препарати з каберголіном вам в допомогу. На жаль, перерахувати всі випадки, в яких може знадобитися конкретний препарат, може тільки хронічний хворий, або практикуючий лікар з великим досвідом. Тому, при будь-яких сумнівах звертайтеся до фахівця. Повірте, якщо ви назвете прийняті препарати і здасте аналізи, то на облік у наркодиспансер вас не поставлять. У більшості випадків ваш лікар забуде про вас до кінця робочого дня. Особливо перестрашені можуть взагалі не говорити про те, що приймали стероїди.

І останнє. У багатьох може виникнути питання якщо гінекомастія - це доброякісне захворювання і безпосередньої небезпеки для організму не представляє, то ж можна і перетерпіти якісь невеликі незручності? Ну, по-перше, тривалий перебіг доброякісного новоутворення (пухлини) загрожує виникненням злоякісної форми захворювання. Що таке рак -тне треба пояснювати нікому. По-друге, уражена захворюванням тканина більш чутлива до всіх вражаючих факторів.

Іншими словами, при вялопротікаючій гінекомастії буде загострюватися її ріст від будь-якого найменшого впливу навіть невеликих доз препаратів, до удару, або сильного стиснення в цій області (наприклад, при боротьбі). І навіть чисто зовні, навряд чи люди, які підвищують свої фізіологічні результати з допомогою анаболічних стероїдів, будуть байдужі до того, що у них відвисла цицька з одного боку. Особливо ті, хто займається заради кремезної статури.

Не завищуйте дозування просто зі спортивного інтересу і вчасно припиняйте курси при появі симптомів гінекомастії. Удачі в тренуваннях!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації