СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗ якого віку можна приймати стероїди?


Незважаючи на те, що в інтернеті дуже багато інформації з цього питання, воно досі задається. Щоб на нього відповісти, не треба мати спеціальну освіту. Досить основ, що викладаються в школі, а так само знати елементарні протипоказання до прийому препаратів, що приймаються, які вивчені вченими і написані в анотаціях (інструкціях) до будь-яких лікарських засобів. Отже, перерахуємо лише деякі з них, що відносяться безпосередньо до нашого запитання.


З якого віку можна приймати стероїди

Анаболічні гормональні препарати зупиняють ріст кісток, закриваючи так звані зони росту.
Через надходження синтетичного аналога тестостерону екзогенно (ззовні), під час прийому стероїдів припиняється вироблення власного (ендогенного) гормону. Так само, вироблення тестостерону не тільки контролюється одними системами і речовинами, але й сам впливає на вироблення інших. Сукупність всіх систем, які взаємозалежні один від одного і впливають на вироблення організмом тестостерону, називають гормональною дугою. І робота всієї дуги порушується при прийомі анаболічних препаратів.

В анотаціях це не прописують, оскільки передбачається, що лікарські засоби призначає лікар, а не хлопчина з двору, а лікарі це знають за замовчуванням. Ефект від препаратів триває стільки, скільки ви їх приймаєте. Тобто ріст м'язової маси та її збереження залежить від тривалості вашого курсу і початку нового.

Чим раніше ви почнете приймати гормони, тим раніше припините рости у висоту. Причому ефект незворотній. Припинивши приймати препарати, відновити ріст вже не вийде. Високий роіст ще ніколи не був у чоловіка зайвим, так і накачатися будучи високим, нічого не заважає.

Розвиток різних систем і фізіологічних якостей організму, а так само досягнення максимальних показників триває до 25-30 років. Основні системи формуються до 18 років, а ріст і формування майже всього залишившигося закінчується в 22 роки-у жінок та 24 роки-у чоловіків. Оскільки більшість процесів в організмі відбувається під впливом гормонів, то втручаючись у гормональну діяльність у процесі формування (до 18-24 років), ви порушуєте нормальний розвиток свого організму і ризикуєте отримати недорозвинення тих систем, функціонування в які втручаєтеся. Ось і вся премудрість.

Ви самі господарі свого життя, тому вам вирішувати, чим і наскільки ви хочете ризикувати заради короткого часу приросту м'язової маси. Чим пізніше ви почнете курсити тим менше ризику і негативу ви принесете в розвиток свого організму.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації