СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПечія при прийомі оральних стероїдів


Печія - це попадання в стравохід шкідливого для нього, вмісту шлунка, що рухається в ретроградному (протилежному напрямі. Причинами можуть бути не тільки самі таблетовані препарати, але і супутні зміни в способі життя і харчуванні людини, що приймає анаболічні стероїди.


печія при прийомі оральних стероїдів

Якщо причиною є сам препарат, то виправити ситуацію може і простий прийом таблеток під час або після їжі. Розсмоктування допомагає слабо. Можлива ситуація, що викликає печію конкретний стероїд в таблетках, наприклад, станазолол, а від метандієнону або оксандролону печії не буде. В цьому випадку у вас є вибір, або потерпіти до кінця курсу, застосовуючи препарати проти печії (продаються в аптеках без рецепта), або замінити стероїд на інший.

Якщо ж причиною є, наприклад: захворювання стравоходу, шлунку і 12-палої кишки; переїдання (в тому числі на ніч); вживання гострих, солоних, стимулюючих (кава, чай, шоколад і т. д.) продуктів; горизонтальне, вигнуте і похиле положення тіла, то варто зайнятися усуненням цих причин.

Не радимо ігнорувати печію. Можна заробити серйозні проблеми, які потім будете лікувати до кінця життя.

Успіхів і мінімум побічних дій на курсах!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації