СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк робити безпечні для здоровя ін'єкції?


У багатьох зберігся дитячий страх перед уколами і ми частково їх розвіємо. Так як ін'єкції набагато ефективніші і, головне безпечніші для організму, ніж прийом таблеток, розповімо, як їх робити, щоб не отримати в місці ін'єкції, абсцес гнійне запалення. Причиною абсцесу є мікроорганізми зовнішнього середовища, що потрапляють з голкою, або препаратом всередину організму. Отже, найголовніше не допустити до введення в організм, ніяких контактів набираємої рідини і шприца з голкою, ні з чим стороннім.

При цьому потрібно дотримуватися цілком логічних і простих заходів обережності, які зрозумілі розумній людині без всяких пояснень, а так само відомі з дитячого віку з проведеним щепленням і уколів.

Використовувати треба тільки запечатані виробником ампули і флакони.

Якщо під час набирання препарату в шприц ви протикали гумову пробку, то перед набором протріть пробку спиртом, а після - замініть голку. Не допускайте попадання в рідину ніякого сміття при розкритті тари. При відламуванні, шийку ампули змащується ваткою зі спиртом. Ця ж ватка використовується, для запобігання пальців від порізів об краї ампули під час розтину.

При ін'єкції, щоб уникнути виникнення внутрішніх синців, голку зі шприцом тримати перпендикулярно до оброблюваної поверхні. Не допускайте значної зміни траєкторії введення голки після протикання шкірного покриву.

Після ін'єкції місце уколу накладається змочена спиртом ватка на кілька хвилин. Можна легкими рухами, притискаючи ватку, масажувати місце ін'єкції для кращого поширення введеного препарату, для запобігання виникнення хворобливої шишки - внутрішньом'язової капсули з препаратом. Для цієї ж мети, кращої плинності, при введенні масляного розчину, перед процедурою, його можна прогріти. Не на плиті, або в воді, а просто в руках. Або поклавши шприц із закритою кришкою голкою, на батарею, на пару хвилин.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації