СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПроблема відсутності результату під час стероїдного курсу і методи її вирішення


Головним завданням у бодібілдингу є швидко і якісно накачати значну масу рельєфних м'язів. Для цього спортсмени з успіхом здійснюють прийом анаболічних засобів. Саме стероїди здатні ефективно дати швидкий і значний приріст м'язової маси. Але дуже часто бодібілдери чомусь не домагаються результатів, незважаючи на те, що не в перший раз приймають "хімію".


Причини відсутності результату


проблема відсутності результату під час стероїдного курсу і методи її вирішення

Якщо курс правильно підібраний, дозування і тривалість циклу правильні, то не може не бути результату. До того ж, слід правильно побудувати схему тренувань, ще важливим фактором є раціон харчування. Якщо грамотно підійти до складання й проходження курсу, то ви досягнете бажаних результатів швидко і без шкоди для здоров'я.


Надмірні дози


Однією з головних проблем для користувачів "хімії" є нерозумні, надсильні дози стероїдів. Це не дає очікуваного ефекту і небезпечно для здоров'я. І печінка, і нирки в цьому випадку починають працювати в екстремальному режимі. Виникають побічні реакції. Крім того, 100-відсотково припиняється вироблення власного тестостерону.

При збільшенні оптимальних доз організм не сприймає зайве - взявши стільки, скільки він здатний переробити, решта просто викидається з організму, при цьому завдаючи йому шкоди. Досить невеликих доз анаболіків для того, щоб досягти відмінних результатів у бодібілдингу. Так, оптимальне дозування діанаболу на добу становить 40 міліграм.


Причина відсутності результатів - неправильна схема тренувань


Для дії стероїдів важливо ввести організм у стан катаболізму. Тут важливі інтенсивні тренування, регулярні і напружені. У цьому випадку клітини м'язової тканини всмоктують анаболіки. На тренуваннях повинні бути обтяження. Причому робоча вага має зростати.


Одна з причин - неправильний раціон харчування


Для максимального росту слід правильно харчуватися під час прийому стероїдів. Їжа повинна бути висококалорійною, в ній повинно бути багато білка. Тільки при курсі з примоболаном не потрібно контролювати кількість білка, що надходить в організм. Для решти анаболіків дуже важливо, скільки білка надходить з харчуванням. Калорійність повинна становити від 4000 до 7000 кілокалорій. У процентному співвідношенні білки повинні складати від 20 %, вуглеводи - 60 %, а жири - 20 %.

Табу - жирна їжа. Вся справа в тому, що анаболічні стероїди підвищують рівень холестерину в крові. Жирна їжа може спровокувати серцеві захворювання.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації