СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАндрогени і анаболіки : схожість і відмінності


По суті андрогени і анаболіки діляться дуже умовно і мають незначні відмінності. Проте в ході їх практичного використання були отримані абсолютно інші дані.

Андрогенні рецептори зустрічаються досить часто. Різні види анаболічних стероїдів відрізняються властивими тільки для них характеристиками і властивостями прояву активності залежно від кількості ферментів. Невирішеним залишається і питання відносно підвищення активності, оскільки нині відсутні докази цього факту в процесі застосування стероїдів і андрогенів.


Дигідротестостерон, промовець в якості найпотужнішого андрогена.


Дигідротестостерон циркулює в загальному кров'яному руслі, складаючи близько 10% від рівня тестостерона, циркулюючого по кров'яних протоках. Його утворення сприяє посиленню двоїстості самого тестостерона в клітинах. Проведені дослідження виявили, що збільшення рівня тестостерона приводить до існування дигідротестостерона. Людський організм містить декілька типів редуктаз, кожен з яких розташовується в окремо взятому органі і відповідає за функціонування власної системи. Проте, не варто забувати, що наростання м'язової маси здійснюється за рахунок тестостерона. Дигідротестостерон вважається антиестрогеним препаратом, оскільки дозволяє пригнічувати активну діяльність естрадіолу в тканинах. До того ж він знижує число перетворень тестостерона в естрадіол.


Прояв андрогенної активності при застосуванні деяких анаболічних стероїдів :


Тестостерон - посилює ріст волосся і підвищує лібідо;
Дерівати дигідротестостерона (местеролон, stanozolol, дростанолон, метенолон) - низька активність, що проявляється в м'язових волокнах. Варто відмітити і те, що метенолону андрогенна активність не властиво; станозолол посилює ріст клітора у жіночого організму і провокує акне; дростанолон підвищує лібідо, посилює ріст волосся і досить активно впливає на нервову систему.

Використання інгібіторів 5 - a - редуктази сприяє зниженню ефекту при вживанні тестостерона. Проте є і переважні риси. Дигідротестостерон пригнічує дію тестостерона, організму, що виробляється власними силами, що дозволяє значно швидше відновити секрецію ЛГ.

Враховуючи усе вищесказане, можна зробити висновок, що найбільш швидкого відновлення виробництва ендогенного тестостерона вимагається застосовувати препарат "Проскар" упродовж 2-3 тижнів. Тестостерон, кортизол і ліполіз можуть відрізнятися досить сильними жироспалювальними властивостями при відповідних індивідуальних особливостях кожного людського організму. Нандролон непогано впливає на суглоби, чинячи дуже благотворну дію, що полегшує функціонування діяльності суглобів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації