СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМаловідомі допоміжні препарати


Поняття «спортивна фармакологія» об'єднує в собі не тільки допінгові засоби, але і всілякі відновлювальні препарати і препарати, що допомагають в боротьбі із зайвою вагою. У даному матеріалі ми ознайомимо Вас з найбільш популярними й дієвими засобами "другого ешелону".


Препарат Метформін та його властивості


На думку багатьох вчених цей препарат є чи не ідеальним засобом, що спалюють жир. Синтезований він був порівняно недавно, в 1994 році, ще менше триває "спортивна" історія даного препарату. В бодібілдингу та інших важких видах спорту Метформін почав користуватися популярністю лише 3-4 роки тому. В якійсь мірі цей фармакологічний препарат можна вважати оральним аналогом інсуліну, оскільки в медицині він часто застосовується для лікування хворих на діабет 2 типу. З недавніх пір Метформін, що використовується атлетами для схуднення, почали комбінувати з інсуліном. Як з'ясувалося, дана комбінація допомагає в боротьбі зі скупченнями підшкірного жиру, що виникають при тривалому прийомі інсуліну.

метформін

Дія Метформіну унікальна: препарат підвищує рівень вільних жирних кислот і гліцерину в крові, що посилює ліполіз. З цієї причини найбільш поширене застосування препарату на фоні інсулінових ін'єкцій. Плюс до всього, як кажуть відгуки, при застосуванні такої комбінації можна забути про побічні ефекти. У поодиноких випадках виникає діарея, але з нею можна легко впоратися за допомогою допоміжних засобів.

Як приймати Метформін і чим конкретно він буде корисним? Тут все просто. Застосування препарату в соло курсі, без інсуліну, чинить потужний вплив на жири, що скупчуються в людському організмі. Іншими словами, препарат Метформін поодинці є ще більш потужним жироспалювача, ніж у комбінації з інсуліном або іншими фармакологічними засобами. Варто відзначити, що застосування цього жироспалювача не повинно тривати довше 22 днів. Також після курсу необхідно взяти паузу, триває хоча б тиждень.

Добова доза препарату, яка не здатна призвести до прояву побічних ефектів, і в той же час, яка виявиться корисною, коливається від 1375 до 1500 мкг препарату. Дозу необхідно розділити на дві частини, можна на три, і приймати протягом дня під час прийому їжі. Як говорить інструкція із застосування, у випадку виникнення діареї необхідно знизити добову дозу, в якій вживається Метформін. Найбільш негативна сторона препарату прихована в його здатності до пригнічення секреції підшлунково-залізного інсуліну. Однак даний побічний ефект проявляється лише при передозуванні препарату або при занадто тривалому курсі його прийому.

Купити Метформін можна вільно в інтернеті. Якщо ж Ви не хочете випробовувати свою удачу, експериментуючи з невідомими Вам препаратами, то в інтернет-магазині фармакології можна завжди придбати популярні і разом з тим перевірені часом засоби. Купити ефективний карнітин та іншу якісну продукцію фармакології, здатну допомогти скинути вагу, можна з доставкою та гарантіями якості.


Як приймати таблетки Бромокриптин?


Цей препарат не входить до числа класичних жироспалювачів, хоча в спорті найчастіше він приймається саме в якості препарату, спалює зайві жири. В медицині ж Бромокриптин використовується при лікуванні проблем лактації молочних залоз у жінок, для підвищення лібідо і під час терапії імпотенції у чоловіків. Варто відзначити, що в спорті препарат Бромокриптин популярний не тільки завдяки своїм жироспалювальним особливостям, але й завдяки здатності впливати на секрецію гормону росту, пригнічувати синтез пролактину і лептину (останні два – це гормони ситості). У бодібілдингу він також часто застосовується під час циклу ААС. В цьому випадку препарат допомагає в боротьбі з депресією і в боротьбі з проблемами, викликаними зниженням лібідо. Напередодні змагань цей препарат може допомогти атлету побороти почуття голоду, тим самим позбавивши його від зайвого жиру.

бромокриптин

Важливо: прийом Бромокриптину обумовлюється термінами напіврозпаду препарату (12 годин). На основі цього факту прийом препарату краще всього здійснювати двічі на день, один раз вранці і один раз перед сном, у дозі 2.5 мг. Щоб застосування Бромокриптину надало максимально можливий ефект можна злегка збільшити дозування, включивши ще один прийом препарату в дозі 2.5 мг вдень. Проте, слід уважно стежити за проявом побічних ефектів. При появі перших симптомів дозу слід зменшити.

Побічні ефекти Бромокриптину не чисельні, але мають місце бути. В першу чергу це нудота, запаморочення і загальна слабкість, головний біль, зниження артеріального тиску. Всі ці побічні дії препарату хоч і є неприємними, але вже точно не відносяться до числа смертельних.

Купити Бромокриптин можна в інтернеті. А ось робити це або краще скористатися стандартними препаратами, які спалюють жир, вирішувати вже Вам.


Ліки Даназол та особливості його прийому


Даний препарат входить в число відновлювальних засобів. За своєю будовою Даназол схожий з таким стероїдом, як Станозолол, однак, він дуже різниться з ним у властивостях. Дія, яку надає цей препарат, більш схожа на ефект від застосування Местеролона. Варто відзначити, що цей препарат має слабку андрогенну активність, яка істотно проявляється тільки у завищених дозах. У медицині Даназол застосовується, як антигонадотропин, тобто він здатний пригнічувати синтез тестостерону. Навіщо і кому це потрібно? В першу чергу дітям з ознаками прискореного статевого розвитку, у другу – жінкам в передменструальний період.

даназол

У бодібілдингу Даназол використовується в основному в якості антиестрогена. Наприклад, у випадках необхідності придушення побічних ефектів Естродіола або для зниження його концентрації. Плюс, препарат сприяє збільшенню рівня андрогенних рецепторів у м'язах і невеликого збільшення синтезу гормону росту.

Якщо говорити про побічні ефекти, спричинені андрогенним впливом препарату, то в рідкісних випадках прийом Даназола супроводжується акне і підвищенням кров'яного тиску. Незважаючи на алкілірованість по 17-а, він безпечний для печінки. Добова доза препарату знаходиться в межах від 200 до 400 мг. Застосування препарату для досягнення максимального ефекту можна комбінувати з вживанням Кломіда або Тамоксифену. Купити Даназол можна вільно в інтернеті, але будьте обережні, як вже було зазначено, дуже великі дози препарату можуть призвести до небажаних наслідків.


Інструкція по застосуванню Тектолактона (Теслак)

Останній гість нашого чарту – препарат, що володіє досить цікавими властивостями, які відрізняють його від більшості стандартних фармакологічних засобів, що застосовуються у спорті.

теслак

Також виділяється ціна, за якою доступний Теслак. Вона чимала й витратити таку суму на покупку "ліків" зважаться далеко не всі атлети. Цей препарат є складним засобом за схематикою свого впливу. Фактично його не можна віднести ні до якої групи мед/фармакологічних препаратів. Як говорить інструкція по застосуванню, структурно Теслак є похідною тестостерону, але не володіє ні одною властивістю жодного. Якщо говорити конкретніше, то цей фармакологічний препарат наділений чималою антиестрогенною активністю, плюс він використовується в лікуванні олігоспермії у чоловіків (тут препарат можна порівняти з Гонадотропіном). За фактом ж, Тектолактон є інгібітором ароматази, з єдиною областю застосування з Провіроном і Армідексом. Багато фахівців вважають цей препарат одним з найкращих антиестрогенів

У застосуванні препарату немає нічого складного. Середнє дозування, в якій вживається Теслак, дорівнює 200-250 мг. Під час циклу АС препарат можна комбінувати з Провіроном. Однак, кращим варіантом стане соло курс препарату в період відновлення після прийому стероїдів. Побічні ефекти від застосування препарату малоймовірні. В першу чергу слід виділити підвищений кров'яний тиск, припухлості та біль у кінцівках, у поодиноких випадках виникають проблеми з апетитом, нудота, висип та свербіж. Загалом, препарат Теслак не здатний призвести до згубних наслідків, однак, рівень кальцію в крові після застосування препарату слід перевірити, оскільки тривалий курс даного фармакологічного засобу може призвести до гіперкальцемії.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації