СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРибоксин


Рибоксин - це простий аптечний лікарський препарат, яким користуються спортсмени силових видів спорту, особливо був популярний в колишні часи. Зараз використовується у бодібілдингу і пауерліфтингу натуралами, а так само, як один з доповнювачів до стероїдного курсу. Рибоксин - це нестероїдний анаболік №1

рибоксин

Що таке рибоксин?


Рибоксин є нуклеїновою кислотою або похідне нуклеозида, який є пуриновою основою, порівнянною з такими підставами ДНК, як аденін і гуанін.
Рибоксин міститься в продуктах, таких як пивні дріжджі і м'ясні субпродукти.Властивості рибоксина


Рибоксин бере участь в метаболічних процесах, збільшує пропускну спроможність гемоглобіну крові, стимулює вивільнення інсуліну, що призводить до поліпшення засвоєння вуглеводів сердечним м'язом. Крім того, рибоксин підвищує скорочувальну здатність серця і робить судинорозширювальний ефект. Рибоксин у бодібілдингу представляє інтерес, завдяки своїй властивості підвищувати витривалість, зміцнювати імунітет і стимулювати біохімічні процеси в м'язовій тканині, збільшувати синтез білку. Вік, як попередник АТФ, є джерелом енергії для організму, а без енергії не можлива робота м'язів. Цей препарат відмінно посилює обмінні процеси в тканинах і має дію (підвищує толерантність тканин до зниженого рівня кисню в крові) антигіпоксії, благотворно впливає на тканинне дихання. Також покращує скорочувальну функцію сердечного м'яза, підвищує енергетику, як міокарду так і м'язових тканин, допомагає серцю розслаблятися в перервах між скороченнями. Застосовується рибоксин в медицині для лікування захворювань серця, шлунку, печінки і дванадцятипалої кишки. До речі, рибоксин одно з ліків при жировій дистрофії печінки в результаті нерозлучної дружби з алкоголем або анаболічними стероїдами, тому його можна ще використовувати, як варіант для відновлення печінки, спільно з лів 52, після курсу. загалом рибоксин згодиться і на курсі, і після курсу.

Ще рибоксин показаний при глаукомі для поліпшення зорових функцій. А ще, маючи властивість зміцнювати судини, він може допомогти уникнути розтягувань, в деяких випадках, при заняттях бодібілдингом. Деякі автори вказують, що цей препарат одно з кращих анаболічних засобів. Можливо, якби я не був знайомий з анаболічними стероїдами, я б ще і повірив. Хоча, серед нестероїдних і не гормональних засобів, рибоксин напевно кращий анаболічний засіб у бодібілдингу. У 70-і роки минулого століття, він був популярний у радянських штангістів, але дослідження, що проводяться набагато пізніше, не підтвердили ефективність рибоксина, як єдиного анаболіка для збільшення м'язової маси і сили. У комплексі з калій оротатом, гліцерофосфатом, метилурацилом і вітамінами групи В, можна чекати дуже не поганих результатів від рибоксина у бодібілдингу, як для натурала, так і для "хіміка" на курсі. Рибоксин можна вважати дешевшим замінником креатину.


Побічні ефекти рибоксина


Ну це взагалі, дитячий лепет. Побічних ефектів у рибоксина, навіть менше, ніж у вітамінів. Але проте вони є, при особливій чутливості і непереносимості до рибоксину. Це в основному шкірні алергії: кропив'янка, гіперемія і шкірний свербіж. Зазвичай рибоксин дуже добре переноситься, якщо не завищувати дозування.


Як приймати рибоксин бодібілдеру

Рибоксин, зазвичай вживають у вигляді пігулок, за 40-60 хвилин до їди. Почати можна з 1 пігулки, дні 3-4, що б перевірити реакцію організму на нього. Дозування рибоксина у бодібілдінгу зазвичай доводять до 2,5 грам в добу. Можна дотримуватися такої формули для розрахунку робочого дозування - 0,15 грам на 10 кг ваги спортсмена. Добове дозування необхідно розбити на декілька прийомів. Обов'язково включіть прийом рибоксина за 1,5-2 години до тренування. Курс рибоксина 1-3 місяці, потім перерва.

Рибоксин, це відмінна фарм підтримка спортсмена (його організму) в період високо інтенсивного тренінгу у бодібілдингу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації