СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМилдронат


Відразу скажу, милдронат в спорті і зокрема у бодібілдингу не використовується в якості препарату для росту м'язів. Завдання цього препарату абсолютно інше. Милдронат в спорті застосовується в основному для запобігання перевтоми, як профілактичний засіб від перетренованості, при перевтомі сердечного м'яза.


Основні властивості милдроната в спорті:


Милдронат підвищує загальну працездатність, здатний активувати гліколіз, не вимагаючи при цьому додаткового вступу кисню. Милдронат корисний в практиці спорту своєю властивістю покращувати живлення, не лише міокарду, але і інших м'язів тіла, а також знижувати стомлення, підвищуючи при цьому ефективність спортивних тренувань. Милдронат ефективно захищає серце і підвищує скоротність сердечного м'яза.

мілдронат і його застосування в спорті

Один з міфів, що стосуються застосування милдроната в спорті, це те що від нього, нібито відбувається жирове переродження печінки. Це повний абсурд. Милдронат навпаки знижує накопичення жиру в печінці. Так само милдронат блокує проникнення в клітину жирних кислот. Взагалі, одно з основних властивостей милдроната для спорту, це збільшення клітинного метаболізму. Продукти розпаду, при його застосуванні виводяться набагато швидше і швидше відновлюється енергетичний баланс клітин. В результаті цього, застосування цього препарта в спорті призводить до прискореного відновлення після важких тренувань. Милдронат корисний, як у бодібілдингу, для відновлення м'язів, так і у будь-якому іншому виді спорту де потрібно витривалість, швидкість або силу. Він корисний в спорті ще і тим, що по-перше кардіопротектор, а по-друге здатний посилити клітинний імунітет.


Способи застосування милдроната в спорті


Для посилення ефекту застосовується в комплексі з рибоксином і L карнітином. Так само бажано додати калію оротат.

Милдронат випускається в капсулах по 0,25 г і в ампулах по 5 мл для внутрішньовенного введення. Ефективність внутрішньовенних ін'єкцій, для спортсменів удвічі вище, ніж застосування оральних капсул.

Дозування милдроната в спорті: оральні капсули від 0,5 до 2 грам на добу або 15-20 міліграм/1 кг ваги тіла, за 30 хвилин до тренування. Милдронат в ампулах застосовується в спорті, в дозуванні 5-10 мл в день. До милдронату може з'являтися резистентність організму (звикання), що тягне зниження ефективності препарату. Тому він застосовується курсами по 1,5-3 місяці після чого робиться перерив на 1 місяць.

Милдронат протипоказаний при захворюваннях печінки і нирок, важких ушкодженнях центральної нервової системи.

Побічні ефекти при застосуванні: тахікардія, скачки артеріального тиску (зниження), шкірний свербіж, диспепсичні розлади і збудження. З обережністю треба застосовувати спільно з нітрогліцерином, препаратами що знижують тиск, ніфедипіном і альфа-адреноблокатарами.
У медичній практиці милдронат застосовується для лікування серцевих захворювань, бронхіальної астми, хронічного алкоголізму, порушення мозкового кровообігу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації