СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛевзея


Сьогодні я розповім вам про такий чудовий натуральний анаболічний засіб, який називається левзея. Левзея вже давно користується популярністю в натуральному бодібілдингу, та і "хіміки" не гребують застосовувати левзею, як в доповненні на курсі стероїдів, так і у відновний період.

У природі існує декілька рослин наділених анаболічним ефектом, відомі, як адаптогени: манчжурская аралія, женьшень, заманиха висока, левзея сафлоровидна, китайський лимонник, родіола рожева (золотий корінь), стеркулія звичайна і елеутерокок колючий.

Ці натуральні адаптогени (за винятком левзеї), як правило, мають слабку анаболічну дію, але за своїми властивостями покращувати продуктивність на тренуванні і стійкість до фізичного навантаження, вони можуть бути кращі за багато синтетичних препаратів. Рослинні анаболіки не мають токсичності, добре переносяться, мають мало протипоказань. Дуже важлива особливість трав'яних анаболічних стероїдів являється їх здатність підвищувати активність наших власних анаболічних систем. Вони можуть бути використані, як самостійно, так і з іншими анаболічними засобами.

Левзея сафлоровидна має найсильніший анаболічний ефект в цій групі
і відсутністю побічних ефектів анаболічних стероїдів. Левзея значно збільшує синтез білку і працездатність спортсменів.


Левзея у бодібілдингу


Левзея у бодібілдингу дає відмінний ефект для росту м'язів і силових показників, порівнянний з ефектами анаболічних стероїдів, у тому разі якщо її застосовувати спільно з рибоксином і креатином. Чому порівнянний анаболічний ефект?

Та просто, якщо елементарно підрахувати скільки атлет набере чистої м'язової маси за рік на стероїдах і скільки на комбінації левзеї, рибоксина і креатину, то на левзеї вийде навіть більше, ніж на стероїдах. Але це чисто теоретично. І справді. Ви ж увесь рік не сидітимете на курсі? Звичайно,ні. Ну, нехай 4 курси в році візьмемо. За один курс (1,5 місяця) можна набрати, теоретично 8-12 кг брудної маси (справедливо це тільки для першого курсу, а потім буде від курсу до курсу все менше і менше - ефект засмічення рецепторів і звикання). Помножимо 8 на 4 і отримаємо 32 кг маси з якої мінімум 50% піде з відкатом, разом 16 кг м'язової маси в рік на стероїдах. На комбінації левзеї і креатині, цілком реально набрати 22 кг чистої м'язової маси за рік. А якщо ще врахувати, що левзея не має побічних ефектів?...

Левзея (левзея сафлоровидна) це багаторічна трав'яниста рослина, також відома, як левзея сафлоровидна, народна назва "Маралячий корінь" або "російська левзея". З 1940-х років, наукові експерименти і клінічні випробування проводилися з використанням екстрактів з різних частин цієї рослини і виявили чудові терапевтичні ефекти, такі, як посилення імунної системи, подолання втоми, протимікробна дія, ефекти антиоксиданту, антиканцерогенна і протимікробна дія. Крім того було встановлено, що левзея має властивість підвищувати сексуальний потяг і сексуальну енергію. Левзея відмінний засіб для нормалізації і профілактики серцево-судинної системи, захисту центральної нервової системи (ЦНС) і має найсильніший анаболічний ефект. Більше того, левзея, при тривалому вживанні здатна покращувати склад крові, підвищувати гемоглобін, кількість еритроцитів і лейкоцитів. А, якщо на дворі епідемія грипу - то сам бог велів застосовувати екстракт левзеї для посилення опірності організму.


Способи застосування левзеї у бодібілдингу:


У бодібілдінгу зазвичай використовується спиртовий екстракт левзеї або настоянка левзеї : 20-30 крапель на столову ложку води, 2-3 рази в день, за 20-30 хвилин до їди.
Екстракт левзеї - червоно-бура рідина, гіркого смаку. При розбавленні з водою виходить каламутний розчин. Випускається екстракт левзеї у флаконах 40 і 50 мл. На жаль, на сьогодні знайти екстракт левзеї в аптеці дуже важко.


Левзея - екдістерон


Так само левзея випускається в таблетованій формі: екдістерон. Але ця форма левзеї украй не вигідна. Для отримання адекватного анаболічного ефекту потрібна мінімальна доза екдістерона 400 міліграм - менше не ефективно. Застосовується екдістерон 3 рази в день, курсом від 3 до 8 тижнів і 1-2 тижні перерва, потім знову. Щоб мати анаболічний ефект від екдистерона, потрібна дієта з підвищеним вмістом білку і протеїнові коктейлі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації