СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМетилурацил


Метилурацил у бодібілдингу відомий, як анаболічний засіб не стероїдного походження і відноситься до вітаміно подібних речовин.

Метилурацил або як його називали раніше метацил, являється синтетичним похідним піримідину або піримідиновою основою. Піримідинові основи входять до складу ДНК і РНК клітин, як структурні одиниці. Тому метилурацил, як піримідинова основа входить до складу клітинного ядра в усіх живих істот. Цей препарат не є допінгом і не відноситься до заборонених препаратів, він вільно продається в кожній аптеці і коштує, в порівнянні з анаболічними стероїдами, зовсім дешево.
Випускається у вигляді пігулок по 10 штук в упаковці і у вигляді свічок, і 10% мазі.


Дія Метилурацилу


Метилурацил впливає на швидкість ділення клітин, збільшуючи її. Вплив метилурацилу на швидкість ділення клітин в деякій мірі вибірково і спрямовано на клітини слизової оболонки ШКТ і шкіри, посилюючи травні процеси і покращуючи трофіку кишковика, чинить анаболічну дію на ШКТ. Метилурацил посилює регенерацію, а так само відновлення організму збільшує синтез білку в організмі. У медичній практиці метилурацил знайшов застосування для лікування виразок, ран, опіків і так далі, як загоювальний засіб, а так само при захворюваннях печінки і хронічних гастритах. Він благотворно діє на імунну систему організму, зміцнюючи її, і так само чинить протизапальну дію, а також впливає на картину крові, збільшуючи кількість лейкоцитів і еритроцитів в крові.

Оральний метилурацил, іноді ще використовується у бодібілдингу, як слабкий анаболік, для росту м'язової маси, але практично він не робить ніякого ефекту для прискореного росту м'язів, це перевірено багатьма атлетами. Та і медичні дослідження не підтверджують позитивного впливу метилурацилу на анаболічні процеси. Єдине, де можна чекати якийсь позитивний ефект від метилурацилу, так це на курсі анаболічних стероїдів, в комплексі з АТФ, рибоксином, оротатом калію, метіоніном, глутаміновою кислотою і адаптогенами (рослинними анаболіками, такими як левзея, женьшень), комплексом вітамінів і мінеральних речовин. Раніше це називалося заводити "хімію". Якщо ви не прибічник анаболічних стероїдів, то метилурацил може принести вам користь в побудові м'язової маси, але тільки, якщо він використовуватиметься не як соло, а в комплексі з вище названими препаратами не гормонального і не стероїдного виду. Під дією метилурацилу зменшується вміст в крові жирних кислот, що обумовлює жиро мобілізуючий ефект. Зазвичай метилурацил на курсі стероїдів вживають не більше місяця, довше вже не ефективно. Оральний Метилурацил приймають 1-2 пігулки під час їди або відразу після неї, 3 максимум 6 раз на добу.

Побічні ефекти від застосування метилурацилу рідкісні і не значні: головний біль, запаморочення, можливі алергічні прояви. Іноді прийом метилурацилу може супроводжуватися накопиченням води і солей у вигляді набряків і підвищенням артеріального тиску. Метилурацил не можна застосовувати при захворюванні лейкозом і інших захворюваннях крові, а так само при раку кісткового мозку, оскільки він може провокувати ріст числа ракових клітин.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації