СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗастосування аптечної фарми


Не одним правильним харчуванням до і після тренінгу живе атлет. І не тільки харчові добавки можуть вплинути на спортивну форму людини. Ясна річ, що різномаста фармацевтика, в тому числі і аптечні стероїди, безпосередньо впливає на успішність того чи іншого тренування, так і на сумарні результати всіх тренувань в цілому. Але чи знаєте ви, що розвинути свій успіх, можна не тільки впиханням в себе максимально дозволених дозувань, але і грамотним розподілом застосовуваної фармацевтики до і після тренування.

застосування аптечної фарми

Правильне застосування аптечної фарми може надати належний вплив. Але яку, а головне, як краще приймати препарати у підготовці до тренування і по закінченню неї. Про це я і хочу вам розповісти, єдине, що мені варто уточнити це те, що мова в даному випадку піде не про аптечні стероїди і навіть не про препарати, що відносяться до групи заборонених, а про речі, які до всього вище згаданого не мають ніякого відношення. Я хочу запропонувати вам кілька правил або порад, прислухаючись до яких ви зможете не тільки поліпшити свої показники і результати, але і домогтися максимально можливих висот, як у простому нарощуванні м'язової маси, так і в великому спорті.


Аптечні препарати – перше і друге правило.


Багато виробників фармацевтики і спортивного харчування рекомендують приймати аргінін (амінокислота) для кращого постачання кров'ю тканин м'язів. Але краще, а точніше надійніше буде вирішувати проблему кровопостачання з допомогою аптечних препаратів, аптечної фармакології. Найбільш вдало на цю роль підійдуть пентоксифілін і актовегін. По суті, дані препарати ідентичні один одному, різниця лише в ціні, пентоксифілін трохи дешевший. Приймати дані речовини, аптечні препарати, дуже просто, приблизно за годину до наступного тренування зробіть ін’єкцію собі 2 мл розчину десь 80 мг, або ж прийміть 2 таблетки, залежить від того в якій формі у вас є дані препарати: ін'єкції чи таблетки (пентоксифілін слід приймати по 400-500 мг).

Також важливу роль в процесі тренування грає і ваш енергетичний стан. У відновленні або ж наборі енергії вам допоможе АТФ (АТФ-лонг), або часто зустрічається, доступний і недорогий препарат в аптеках і роздрібних мережах, – інозин. Дані препарати виробляються, як в таблетках, так і у вигляді ін'єкцій (АТФ – внутрішньовенні та внутрішньо м'язові ін'єкції, інозин лише у вигляді внутрішньовенної ін'єкції – крапельниця). Ін'єкції, у яких поширюються ці аптечні препарати, можна проводити, як до, так і після тренування приблизно за годину до її початку (45-60 хвилин).


Аптечна фарма в бодібілдингу – третє, четверте і п'яте правило.


Пам'ятайте, що для вдалого тренування необхідний певний настрій, в цьому випадку, вам знадобитися кофеїн. Порада звичайно не нова, але зате перевірена часом. Головне не забувати, що кофеїн в більшій кількості міститься саме в каві, а не в розрекламованих енергетичних напоях. Так само слід знати, що великі дози кофеїну, аптечних препаратів в бодібілдингу, можуть викликати зворотний ефект початкового, тобто позбавити вас всякого бажання тренуватися.

Придушення катаболізму, ось наше четверте завдання. А нашими рятівниками виступлять дексаметазон і, звичайно ж, інсулін. Дексаметазон слід приймати приблизно за півтори години до тренувального процесу в дозах від 0,5-1,5 мг. Немає ніяких протипоказань для прийому двох цих засобів одночасно, так, що для поліпшення ефекту можете спробувати їх комбінацію.

А в п'ятій пораді мова піде знову про інсулін. Адже інсулін володіє і іншими властивостями, наприклад: інсулін допоможе виробленим під час тренування речовинам, як і АТФ-лонг, попрямує саме на побудову м'язової тканини. Ми ж саме до цього і прагнемо, хіба ні?!

На цьому, мабуть, все. Нічого революційного і нового я не розповів. Застосування аптечної фарми – тема популярна, про речовини, про які я вам сьогодні розповів, було сказано достатньо і без мене, так що я побажаю вам вдалих тренувань і буду, сподіватися, що мої поради вам знадобилися. До речі, всі представлені вище оральні стероїди або їх аналоги можна купити в інтернет-магазині.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації