СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс пептидів на масу


Важкоатлетам, які бажають набрати якісну м'язову масу з малим відсотком підшкірного жиру, крім правильного харчування і суворого дотримання грамотної програми тренувань, професіонали рекомендують двомісячний курс пептидів, що сприяє індукції синтезу білка, збільшення сили та витривалості.

Синтетичні пептиди – це біологічно активні сполуки, що складаються з ланок амінокислотних ланцюжків. Їх дія спрямована на вивільнення соматотропіну (гормону росту), стимуляцію відновних процесів і корекцію діяльності певних систем і органів людського організму.

Курс пептидів на масу є найбільш безпечним способом екстремального нарощування м'язів. Синтетичні амінокислотні препарати не викликають побічних анаболічних ефектів, дозволяють самостійно маніпулювати власним метаболізмом, забезпечують тривалу фармакологічну дію, мають більш широкий спектр механізмів впливу, і коштують набагато менше, ніж гормон росту.

Слід зазначити, що кожен з нині використовуючих в індустрії бодібілдингу препаратів здатний працювати самостійно, проте для досягнення максимального ефекту рекомендується застосовувати пептидні комплекси, так як вхідні в зв'язку спортивні продукти істотно підсилюють дію один одного.


Популярні курси пептидів для м'язової маси


PEG MGF + GHRP2 + CJC-1295 - амінокислотний курс, що сприяє прискоренню росту м'язових волокон і збільшення силових показників. Ідеально підходить для спортсменів, що займаються бодібілдінгом, пауерліфтингом та іншими силовими видами спорту. Комплексно впливає на організм, стимулює синтез білка, надає помітний анаболічний ефект, запобігає пошкодженню м'язових волокон, пригнічує небажаний катаболізм.

CJC-1295 DAC + Hexarelin + PEG MGF - курс пептидів на суху масу. Є одним з найбільш ефективних і оптимальних у співвідношенні компонентів. Сприяє посиленню анаболічних процесів, забезпечує якісний набір ваги з мінімальною кількістю жиру, покращує рельєф скелетної мускулатури.

GHRP (2,6) + CJC-1295. Сприяє якісному набору м'язової маси за рахунок стимуляції вироблення власного гомону росту, збільшує силу і витривалість, посилює апетит, зміцнює кістки, зв'язки і суглоби, корегує рівень холестерину в крові, знижує кількість підшкірного жиру, прискорює загоєння мікротравм.

GHRP (2,6) + CJC-1295 DAC. За рахунок присутності пептиду пролонгованої дії, що відрізняється більш високою біодоступністю, ефективно стимулює секрецію власного соматотропіну, забезпечує прогресуючий ріст м'язової тканини (до 1 кг в 7 днів), істотно скорочує обсяг підшкірної жирової клітковини в області живота. Цей курс пептидів для набору маси професіонали радять використовувати тим, хто бажає поліпшити спортивні показники при мінімальній кількості ін'єкцій.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації