СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКращий курс стероїдів


Склад курсу : Метандієнон, Сустанон, Нандролон Деканоат, Станозолол, Кломід, Анастразол, Достінекс

Тривалість курсу : 6 тижнів + 5 тижнів ПКТ (після курсова терапія)

Кращий курс стероїдів включає: 100 пігулок Метандієнона, 12 ампул Сустанона, 6 ампул Нандролон Деканоата, 60 пігулок Станозолола, 60 пігулок Кломіда, 20 пігулок Анастразола, 5 пігулок Достинекса.


Кому підійде складений курс стероїдів?


Курс призначений для атлетів з досвідом застосування спортивної фармакології. Бажано не молодшим ніж 22 роки.
Ефект від кращого курсу стероїдів

Курс складений за принципом максимальної безпеки і ефективності. Комбінація препаратів дозволить додати 8-12 кілограмів якісної м'язової маси. Використовувані в кращому курсі препарати раціонально доповнюють один одного і у поєднанні з грамотно складеним раціоном харчування і графіком тренувань дадуть максимальний результат в найкоротші терміни.


Як приймати кращий курс стероїдів?


Деку ставимо раз на тиждень по 1 ампулі 200мг.

Сустанон ставимо раз в 3 дні по 1 ампулі 250мг.

Анастрозол перший тиждень п'ємо по пів пігулки на ніч через день, далі п'ємо по одній пігулці анастрозола на ніч через день.

Достінекс починаємо пити з другого тижня по 0,5 пігулок на ніч кожен четвертий день.

Данабол перші 25 днів п'ємо по 4 пігулки в день, через кожних 4 години пігулку.

Що залишилися 15 днів за тією ж схемою, що і данабол, п'ємо станазолол.
На ПКТ п'ємо кломід (кломифен), перші 3 дні по 4 пігулки (2 в ранці і 2 у вечері), далі 14 днів по 2 пігулки в день (1 ранком і 1 вечором), останнії 20 днів зменшуємо дозування кломіда до 1 пігулки в день (0,5 з ранку і 0,5 в вечері).


Для чого потрібний кожен препарат на цьому курсі?


Дека дасть яскраво виражений ріст м'язової маси. Різкого росту чекати не варто, оскільки дека на відміну, наприклад від тестостерона пропіоната включається в роботу набагато повільніше. Але ріст відбувається послідовно і рівномірно. З плюсів цього препарату слід зазначити позитивний вплив на суглоби атлета, зміцнення кісток.

Метан у поєднанні з декою дасть значний приріст м'язової маси, станазолол закріпить результат метану і деки, зробить набрану масу сухішою, підвищить силові показники. Хоча сам по собі приросту м'язової маси станазолол практично не дасть.

Анастрозол потрібний, щоб стежити за рівнем естрадіолу в крові (жіночий гормон). Саме від його рівня залежить, як швидко ви відновитеся після курсу. Крім того цей препарат не дасть "залити" водою набрану м'язову масу.

Сустанон 250 дуже схожий по дії на інші форми тестостерона : росте м'язова маса, збільшується апетит, завдяки вищому вмісту в крові еритроцитів - росте витривалість. Крім того, Сустанон має виражену антикатаболічну дію і підвищує лібідо. У нашому курсі препарат відмінно буде комбінувати з декою і запобігати негативним наслідкам цього препарату.

Кломід (кломифен) використовується на після курсовій терапії, як препарат для відновлення.

Достінекс (Каберголін) інгібітор пролактіну. Є незамінним препаратом в курсах які містять деку, трен і оксиметалон. Сприяє меншому набору води на курсі і набору сухішої м'язової маса. Значно скоротить кількість пролактіну в організмі. "Не нехтуйте цим препаратом, він понизить більшість побічних явищ, яку виникають на курсі. Що у свою чергу сприяє швидкому відновленню під час ПКТ"

Тренування 3-4 рази в тиждень через день.

Слід враховувати, що будь-який курс стероїдів індивідуальний і по-різному діє на організм. Для контролю рівня тестостерона, пролактіну і естрадіолу треба регулярно здавати аналізи і на підставі результатів коригувати дозування препаратів і так далі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації