СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати м'язи


Для багатьох людей красиві м'язи грудей є дуже важливою деталлю і головним козирем краси. Наявність об'ємного підтягнутого бюста обов'язкова, як для жінок, так і для чоловіків.

Об'ємні і рельєфні м'язи грудей роблять чоловічий торс об'ємним і ширшим. Тому у бодібілдінгу найбільша кількість уваги приділяється м'язам саме цієї ділянки. Для того, щоб накачати м'язи грудей, треба знати анатомічні особливості людського організму і використовувати ефективні методики вправ.

За різні амплітуди руху рук відповідають три групи м'язів. Груди умовно діляться на грудний (верхній) і ключичний (нижній і середній) відділи. Перед складанням тренувальної програми треба оцінити наявні м'язи. Виконуючи вправи, можна впливати на розширення необхідного відділу.

Індивідуальні особливості будови тіла визначають те, наскільки складно або легко буде накачати м'язи. Спортсмени з плоскими і широкими грудьми не зазнають труднощів при тренуваннях. Тим, у кого форма грудей вузька і опукла вперед, зробити її мускулистою буде дещо складніше і зусиль доведеться прикласти у декілька разів більше. Але у будь-якому випадку генетику перемогти можна, якщо підібрати правильний комплекс вправ.
Найбільш поширена помилка у недосвідчених бодібілдерів - розкачування улюбленої групи м'язів.

Такі дії сприяють диспропорційному розвитку м'язової ділянки. Отриманий результат таких тренувань здатний викликати у оточуючих тільки сміх. Треба збільшувати навантаження не лише на груди, але і на усі інші м'язи, інакше зовнішній вигляд буде зіпсований.
Для регулярного збільшення м'язової маси треба постійно виконувати вправи, які передбачені для інших мязів. Ні в якому разі не можна нехтувати становою тягою і присіданнями, тому як це дає значний поштовх в розвитку і рості усього тіла.

Головний принцип тренувань – це все сторонній розвиток. У кожне заняття, окрім комплексу вправ для м'язів грудей, повинні входити декілька базових вправ для розвитку інших мязів.
Ще один важливий принцип тренувань - це робота від маси до рельєфу. Треба наростити хороший об'єм грудей, і тільки після цього переходити до формування рельєфу. Робити акцент слід на силові тренування з вагою, а потім переходити до вправ на рельєф.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації