СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯку бігову доріжку краще купити для дому?


Отже, ви вирішили: "Все, хочу купити додому бігову доріжку". Вирішили, але не побігли відразу в магазин, а почали розбиратися в тонкощах вибору тренажерів.

Відмінно, постараємося вам допомогти.


Яка бігова доріжка краща?


яку бігову доріжку краще купити для дому

Питань вибір бігової доріжки на нашому сайті написано багато статей, в одній важко все описати. Получиться дуже велика стаття.

На дану тему написано докладний узагальнюючий матеріал.

Тут ми лише пропонуємо вам добірку універсальних порад на додаток до вже сказаного. Вони стосуються не стільки процесу підбору, скільки вашої поведінки в магазині чи інтернет-магазині.


Що потрібно знати, купуючи тренажер?


  • Пам'ятайте, що якісний і функціональний апарат не може коштувати менше 250 доларів для електричних моделей і 140 доларів для механічних.
  • Здійснюючи таку покупку вперше, краще трохи переплатити за один з брендів (щоб зрозуміти, якій марці бігової доріжки віддати перевагу, див. статтю кращі виробники). Надійний бренд дозволить вам бути впевненим в якості самого товару і його сервісного обслуговування.
  • Купуйте ту модель, на якій вам найкомфортніше під час пробного тесту.
  • Не варто жадібно кидатися на новинки. Спортивний інвентар - не електроніка, тут прогрес йде, але аж ніяк не семимильними кроками. Старі перевірені моделі, на які вже є досить відгуків - далеко не найгірший варіант.
  • Слід віддати перевагу пропозиціям з великою гарантією. Річ, як-ніяк, дорога і технічно складна, до того ж відчуває постійні навантаження. Доріжці може загрожувати швидкий механічний знос.
  • Якщо у вас не все в порядку з суглобами або хребтом, але біг на полотні як такий вам НЕ протипоказаний, то головний критерій вибору для вас - якість системи амортизації.

І-ще. Майте на увазі, що вам належить купити масивну і велику конструкцію.

Продумайте заздалегідь порядок її доставки. Ретельно виміряйте площу місця, яку ви готові звільнити під новий тренажер.

Вигідних покупок!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації