СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке механічна бігова доріжка і чим вона хороша?


Бігові доріжки досить сильно розрізняються по конструкції. Технічні особливості механізму надзвичайно важливі, адже саме вони зумовлюють можливі параметри тренування.

Яку бігову доріжку придбати-механічну (інерційну) чи електричну?

Для того, щоб правильно відповісти на поставлене запитання, потрібно знати ряд фактів. Давайте розглянемо плюси і мінуси механічних бігових доріжок.

механічна бігова доріжка

Основні відмінні риси


Як працює тренажер даного типу? Рух стрічки полотна створюється самим спортсменом, який відштовхується ногами від полотна.

В магнітних механічних доріжках навантаження (гальмування, опір пересуванню) створюється не за допомогою стрічок, пасів і важелів, а завдяки потужному магніту.

Він дозволяє збільшити плавність ходу.

Ось і вся принципова відмінність механічного тренажера від електричного.


Які ж переваги мають механічні доріжки?


Головний їх козир - простота. Простота в даному випадку означає наступне:


  • низька і доступна ціна;
  • невеликі габарити, можливість легко втиснути тренажер навіть в не саму простору міську квартиру;
  • так як полотно приводиться в рух людиною, доріжка не споживає дорогу електроенергію;
    темп бігу повністю задається самим спортсменом, тому ритм тренування виходить більш природним.

Мінуси подібних бігових доріжок


Очевидно, що інерційна бігова доріжка для будинку не позбавлена і недоліків, які, як нескладно здогадатися, найтіснішим чином пов'язані з достоїнствами.


  • Оскільки навантаження створюється користувачем самим для себе, йому потрібно докладати більше зусиль. Добре? Не завжди. "Навантаження" означає не тільки корисну роботу для м'язів. Вона має на увазі і збільшення тиску на суглоби, на хребет. Недарма одним з протипоказань до занять вважаються якраз проблеми з опорно-руховою системою. Якщо ви боїтеся, що вам буде важко бігати на механічній доріжці, краще відразу віддайте перевагу електричному варіанту.
  • Відсутність електромотора сильно обмежує функціонал кардіотренажера.
  • Часто буває, що механічна бігова доріжка погано рухається, негладко ковзає. Чому? Як правило, причина подібного дефекту - відсутність належного догляду. Такі моделі потребують регулярного і ретельного змащення.

В цілому механічна доріжка - цілком прийнятний варіант, якщо у вас немає захворювань опорно-рухового апарату (або інших обмежуючих обставин - наприклад, варикозного розширення вен), ви хочете заощадити і не потребуєте в особливо складному комп'ютері тренажера.

Електрична ж конструкція дозволить вам насолоджуватися численними готовими програмами та іншими технічними наворотами, однак, повторимося, влетить в копієчку.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації