СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренувальні програми в бігових доріжках


Якщо ви купите більш-менш досконалу в технічному плані бігову доріжку, вам буде легко тримати під контролем всі параметри навантаження.

Можливо, "бортовий комп'ютер" навіть звільнить вас від необхідності продумувати схему занять - видасть набори заданих параметрів для досягнення тієї чи іншої мети тренувань.

Деякі пристрої мають 3-5 програм, інші - 10-20.


Три основні програми в біговій доріжці


  • Час. Перед початком заняття ви зможете вказати його бажану тривалість, після цього запуститься зворотний відлік в секундах.
  • Дистанція. За допомогою даної програми можна вибрати певну відстань, яку вам необхідно подолати за час тренування.
  • Калорія. Допустима установка бажаної кількості скидаючих калорій, а вже паралельно з нею підраховується витрачений час і пройдену відстань.

Також комп'ютер зазвичай визначає швидкість бігу і ЧСС-частоту серцевих скорочень.

 

Додаткові функції

 

На найсучасніших бігових доріжках встановлені і більш оригінальні програми тренувань.

Вони допомагають користувачу досягти певних результатів - наприклад, знизити вагу, розвинути правильний ритм дихання, підвищити витривалість за рахунок зміцнення серцево-судинної системи, наростити м'язову масу і ін.

 

Часто зустрічаються такі опції:

 

Подолання пагорбів. Суть програми полягає в мимовільному зміні кута нахилу полотна під час тренування. Такі заняття будуть дуже корисними для серця і дихальних органів.

Зниження ваги. Функція передбачає періодичну зміну кута нахилу полотна і швидкості його руху. Коригування необхідні для створення підвищеного навантаження.

Кардіопрограма для бігової доріжки. Вона розрахована на людей, що мають захворювання серцево-судинної системи, і спрямована на тренування серцевого м'яза. Тренажер самостійно веде підрахунок частоти пульсу, визначаючи оптимальне навантаження.

 

Наведений список програм не повний, його можна продовжувати і продовжувати.

 

Розробники тренажерів постійно придумують щось новеньке.

Насолоджуйтесь вражаючим різноманіттям, проте пам'ятайте: комп'ютер не вміє враховувати індивідуальні особливості людського організму.

При наявності навіть не дуже серйозних проблем зі здоров'ям доцільно віддати перевагу ручним налаштуванням. Правильно підібрати їх для вас зуміє тільки кваліфікований інструктор з фітнесу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації