СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГоловні характеристики бігових доріжок


Є безліч різних ознак, за якими можна охарактеризувати ту чи іншу бігову доріжку. Це і вентиляція, і різного роду підставки, і мультимедійні «навороти», і сигнали оповіщення, і наявність транспортувальних коліщаток...

Не обіцяємо розповісти вам про все, але про головне - розповімо.


Важливі технічні характеристики бігової доріжки


Головні характеристики бігових доріжок

Компактність. Можливість скласти кардіотренажер і розмістити під ліжком або ж в коморі-вкрай актуальний момент.

Вагова категорія. Мова йде не про масу доріжки, а про максимальну вагу користувачів, які можуть на неї вставати. Аматорські моделі зазвичай розраховані на граничні 100-120 кг великим людям, швидше за все, доведеться підшукувати професійну доріжку.

Амортизація. Особливий пристрій полотна в якісних тренажерах дозволяє пом'якшувати удари і зменшувати навантаження на суглоби при тривалих заняттях. Моделі, обладнані добротною амортизаційною системою, набагато безпечніші інших. Кут нахилу бігового полотна (а якщо бути точніше, то способи його зміни). Моделі, на яких стоїть функція автоматичного способу зміни (за допомогою кнопки), набагато зручніша, ніж ті, де фіксувати рівень полотна перед початком тренування необхідно вручну.

Швидкість руху. Гранична її величина для тренажерів домашнього використання - близько 18 км / год, а мінімальна-0,8 км / год. Враховувати максимум слід користувачам з гарною фізичною підготовкою, а мінімум - людям, які планують використовувати доріжку для реабілітації.

Розміри бігової платформи. Її оптимальна довжина-від 120 см. Допустимо взяти і більше, але в умовах маленької квартири це рішення буде недоцільним. Що стосується ширини, стандартна норма - 40 см.

Прилад для вимірювання частоти пульсу. В умовах, коли навантаження на організм потрібно точно дозувати, без цього "прибамбасу" ніяк. Види вимірювача бувають дуже різними; дивіться докладніше в статті про кардіодатчики.

Кількість тренувальних програм. Велика кількість встановлених режимів, безумовно, приємна штука-вони допомагають підібрати необхідне навантаження для конкретної людини саме в цей період часу. Гідний альтернативний варіант для експертів у сфері фітнесу – функція самостійного створення і запису (запам'ятовування) програм. Детальніше про програми на доріжках.

Позначення на дисплеї. Практично у всіх моделей є функція відображення відстані, пройденого протягом тренування. Також зазвичай йде розрахунок витрачених калорій за пройдений шлях і відображається швидкість (і на поточний момент, і середня величина за все тренування). На дисплеї іноді буває вказано кут нахилу бігового полотна (знати його потрібно при імітації бігу по пересіченій місцевості).


Не всі характеристики реально визначити на око.


Обов'язково шукайте і вдумливо прочитуйте опис бігової доріжки, яка вам сподобалася. Без сорому задавайте дурні питання консультантам, які будуть показувати вам товар.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації