СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКомпактні бігові доріжки для дому


Розміри бігової доріжки-найважливіший критерій вибору, особливо якщо покупець домашнього тренажера живе в тісній "однокімнатній квартирі".

Масивний механізм може просто-напросто не поміститися на просторі, яке реально під нього відвести.


Компактні моделі бігових доріжок для міських квартир


компактні бігові доріжки для дому

Доріжки для маленької квартири - не рідкість. Ви знайдете їх і в Інтернеті, і в магазинах спортивних товарів.

В першу чергу, звичайно ж, вам доведеться звернути увагу на механічні (магнітні) тренажери, які не оснащуються потужним і об'ємним електродвигуном.

Якщо говорити про конкретні моделі компактні бігові доріжки, ми готові порекомендувати Вам що-небудь з наведеного нижче списку:


  • ATEMI AT 62
  • Body Sculpture BT-2710E
  • HouseFit HT-9110HP
  • HouseFit HT-9087HP
  • HouseFit DH-84462HP
  • Stingray KMT-1108B1
  • Torneo Inita T-150
  • Torneo Linia T-203

В основному це досить дешеві домашні бігові доріжки з непоганим функціоналом. Серед них, зауважимо, є навіть кілька електричних пристроїв.

Чи так важливі і хороші невеликі розміри? Купуючи тренажер, який буде займати мало місця, слід бути обережним. Справа в тому, що у цієї позитивної риси є і зворотна сторона. Невеликі доріжки часто поступаються масивним в плані безпеки і комфортабельності.

Чим ширше і довше полотно, тим важче електромотору (якщо такий є) його рухати. Зате користувачеві тим простіше рухатися по ньому, не зіскакувати.

Розмірковуючи про габарити, слід згадати і про головний мінус маленьких бігових тренажерів-неминучого ударного навантаження на коліна і хребет. На короткому полотні суглоби - на жаль! - піддаються максимальним навантаженням.

Для більшості людей необхідним розміром полотна (від якого, в свою чергу, залежить компактність бігової доріжки) буде 40 сантиметрів ширини та 110 сантиметрів довжини (див. малюнок).

Для людини середнього зросту і достатку зазначені габарити виявляться прийнятним компромісом між комфортом, ціною і економією місця в квартирі.

Якщо ж ви вищі (нижчі) чи маєте великі (маленькі) ступні, припустимо подумати і про зміну цих усереднених чисел.

Втім, рекомендуємо завжди купувати тренажер з запасом - комфорту багато не буває. Коли ж мова йде про здоров'я - економія взагалі навряд чи має сенс.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації